Relacje, związki
#8

Witaj Blue Rapsberry
Pytania :
Czy mężczyzna którego mam w myślach już bardzo długo też o mnie myśli?
8 buław - Raczej nie ma cię w jego myślach, tam jest wartki nurt teraz, tysiąc myśli na minute. Jego umysł pracuje na wysokich obrotach i skupia się na tym by kogoś ustrzelić, ale to nie jesteś raczej Ty.

Czy on jednak już zakończył ten rozdział i czy ja tez powinnam dać sobie spokój?
8 monet - jeszcze nie do końca, prawdopodobnie coś mu możesz wisieć. Jeśli masz jakieś długi u niego, to rozlicz się do końca, wygląda jakby przeliczał i raczej nie był skłonny cokolwiek umorzyć. Dopiero jak będziesz z nim na zero, możesz dać sobie święty spokój.

Są dni w których bardzo intensywnie o nim myślę. Czy może on jest tym?
XIII Śmierć - On nie jest tym, tym który myślisz że jest. Absolutnie nim nie jest, to jest pewne jak śmierć.

Co powinnam zrobić aby przyciągnąć do swojego życia szczera miłość,  uczciwa osobę z którą stworze szczęśliwą relacje, założę rodzinę, dom?
XV Diabeł - Przestać manipulować. Jeśli poskromisz swoje zapędy do kontroli, układania komuś życia i grania na emocjach, otworzysz drzwi do swojego serca.

Po prostu trzeba przyjąć człowieka takiego jaki jest, nie można go ciosać na swój obraz i podobieństwo. Tylko trzeba pozwolić na wypełnienie własnych braków sobą nawzajem. 
Druga połówka to nie jest człowiek naszych niespełnionych ambicji, tylko ktoś kto dopełnia nas i pozwala wzrastać przy swoim boku.

Bądź cierpliwa, wszystko jest jeszcze przed Tobą.
 
Wszystko Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Relacje, związki - przez Blue Raspberry - 31-08-2023, 09:05
Relacje, związki - przez Hazar - 31-08-2023, 19:07
Relacje, związki - przez Blue Raspberry - 31-08-2023, 19:28
Relacje, związki - przez Hazar - 31-08-2023, 20:13
Relacje, związki - przez Blue Raspberry - 31-08-2023, 20:34
Relacje, związki - przez Hazar - 01-09-2023, 07:11
Relacje, związki - przez Blue Raspberry - 23-10-2023, 18:17
Relacje, związki - przez Hazar - 23-10-2023, 19:11
Relacje, związki - przez Blue Raspberry - 23-10-2023, 19:29



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości