Prośba o wróżbę
#2

(12-07-2024, 18:32)Krystyna napisał(a):  Paulina zastosuj się do Regulaminów obowiązujących na naszym Forum, a także Regulaminu Gabinetu Hazar na pierwszej stronie...wtedy będzie możliwość otrzymania wróżby 

Krystyno dzięki za odpowiedź. Przeczytałam, moja data urodzenia 10 03 1993, daty urodzenia osoby o którą pytam niestety nie znam, ale ma także na imię Paulina, jest starsza o ok. 5 lat. 

Jeśli chodzi o naświetlenie problemu to myślę, że go przedstawiłam - proszę o wróżbę dotyczącą relacji z dziewczyną brata mojego partnera. Widuje ją dość często w okolicy na osiedlu, nasze częste spotkania są dość zastanawiające - mijam się dość często z nią, ale nie ma szerszego kontaktu a wydaje mi się, że obie byśmy tego chciały. Stąd też chciałabym  wiedzieć jak ona mnie postrzega, czy chce tego kontaktu i jaka jest na niego szansa? Jakie działania by ją zachęciły, aby taki kontakt podjąć, czy w ogóle do takiego kontaktu dojdzie? jeśli tak to kiedy. Z góry dziękuję. Wrócę z odpowiedzią jak się to potoczyło Oczko
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Prośba o wróżbę - przez Paula93 - 12-07-2024, 18:19
Prośba o wróżbę - przez Paula93 - 12-07-2024, 18:42
Prośba o wróżbę - przez Krystyna - 12-07-2024, 18:46



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości