Nowy Rok Numerologiczny
#9

Witaj Hazar,  Uśmiech
Dziekuje za poswiecony czas i trafne wrozby i cenne rady. 
Moge zweryfikowac, a wiec:
zdrowie- wszystko sie zgadza katar i po problemie,

na co uwazac, rady- odnowila sie znajomosc ze starsza kobieta ze starej pracy, prosila o pomoc, pare razy pomoglam, manipulacja z jej strony byla i jest ale juz kontak jest znikomy, pomagalam jej w drobnych sprawach ale oczekiwala duzo i bieze na litosc gdy sie ze mna kontaktuje ze jest bardzo samotna, mimo rodziny. Przykro mi bylo i zal jej wiec pomagalam ale nie daje sobie na glowe wchodzic. 

jakie niespodzianki do mnie ida- nie daje sobie na glowe wchodzic z ta znajoma,

milosc- facet nie, ale kobieta jak najbardziej, ta milosc z umyslu  Tak poszlam na praktyki studenckie i tam poznalam pielegniarke z Indii, w moim wieku ale jej wiedza i to jak wiele mnie nauczyla jestem wdzieczna za to, w sumie byly jeszcze inne kobiety pielegniarki z tego kraju, ktore otoczyly mnie opieka, ale ta mnie zafascynowala naprawde. Jestem pod ogromnym wrazeniem Hazar. 
Szkoda ze mezczyzny do milosci nie widac i nie ma. 

nauka i studia- tutaj chyba zle zapytalam bo bardziej chcialam wiedziec czy bedzie oferta pracy ktora moge podjac po studiach, ale dziekuje za rade, dorobilam sobie na zerowym kontrakcie jako opiekunka, ale to prawda ze nie bralam tego pod uwage bo nie chcialam zawalic studiow. 

jak pojda mi egzaminy- to byl ciezki rok, mowia ze 2 rok jest najgorszy ale dalam rade, szybko sie poddaje ale szybko tez wracam na tor. Egzaminy mi poszly dobrze, mam szanse na dyplom z wyroznieniem.  Uśmiech

Nikt sie nie pojawil, grona znajomych nie poszezylam, jedynie ta stara znajoma sie odezwala, kolezanki na studiach jakos mialam z nimi mniejszy kontak niz na 1 roku, ale za to z innymi sie dogaduje, po 2 latach od pisania na fb poznalam kolezanke z tego samego roku i uniwerka ale inny kampus, motywujemy sie do nauki i planujemy wakacje na zakaczenie studiow. Ze znajomosci to by bylo na tyle. 

Ciesze sie ze juz za chwile wrzesien. Dziekuje Ci za poswiecony czas, wybacz za pisownie, nie jest zbyt poprawna. 

Dziekuje za cenne rady i wskazuwki. 

Pozdrawiam Blue  Uśmiech

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Nowy Rok Numerologiczny - przez Blue Raspberry - 22-09-2021, 20:16
RE: Nowy Rok Numerologiczny - przez Hazar - 28-08-2024, 16:03
Nowy Rok Numerologiczny - przez Hazar - 23-09-2021, 19:46
Nowy Rok Numerologiczny - przez Blue Raspberry - 23-09-2021, 23:06
Nowy Rok Numerologiczny - przez Blue Raspberry - 16-09-2022, 14:27
Nowy Rok Numerologiczny - przez Hazar - 16-09-2022, 19:04
Nowy Rok Numerologiczny - przez Blue Raspberry - 06-09-2023, 19:10
Nowy Rok Numerologiczny - przez Hazar - 07-09-2023, 19:07
RE: Nowy Rok Numerologiczny - przez Blue Raspberry - 28-08-2024, 11:34
Nowy Rok Numerologiczny - przez Blue Raspberry - 07-09-2023, 21:02



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości