Wątek zamknięty

Czy mozna prosic o porade ?:))
#7

No tak mozliwe ... Niestety nie mam wsparcia u bliskich raczej jestem krytykowana niz chwalona ...Najchetniej wyprowadziłabym sie z domu,bo jestem w nim całkowicei zdominowana i nie moge wyrazic samej siebie Smutny ale z drugiej strony kocham moja rodzine i nie chciałabym żeby mieli przeze mnie jakies problemy Smutny myslałam że ta zmiana mnie wzmocni ale stałam sie bardzo wrazliwa ta "9" chyba tak na mnie działa ...Wczesniej byłam osoba silniejszą i radziłam sobie jakos z sytuacjami w domu teraz wpadam w rozpacz ....Mam nadzieje że moze z biegiem czasu coś sie zmieni...

A czy stawia Pani tez tarota? Ewa 30,04,1992

Jesli tak czy mogłabym poznac przyszłe miesiace w moim zyciu Czy dam rade? Co ze mna bedzie? Mam chorego tate,który jest dominatorem w domu jest chory na chorobe alkoholowa.Jaki bedzie jego stan? Jedna z wrózek powiedziała mi iz w tym roku odejdzie on na tamten swiat Czy w najblizszym czasie to sie wydarzy? Pytam ponieważ mam przeczucie ze tak i wolałabym wiedziec by móc przygotowac sie do tego.Proszę o odp i dziękuje Pani z całego serca Uśmiech
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości