Oczyszczanie kart
#80

Cleo86 napisał(a):Witam !


- oprócz tego stosuje też ułożenie wizerunkiem pierwszej karty do dołu, tego na czym leży - czyli trzymam karty dołem obrazka do powierzchni na jakiej leżą
Nie pamiętam już gdzie, ale wyczytałem, że karty przechowuje się obrazkiem do góry. Jest to podyktowane własnie strażnikiem, gdyz wtedy jest on pierwszą kartą, no i jakby stoi na straży talii. Odwrocony tyłem nie jest skuteczny (symbolicznie). Każdy głupi zaskoczy strażnika odwróconego plecami.

Mam wrażenie, że popadłas w przesadę z tymi wszystkimi rytuałami i gdzieś zagubiła sie przy tym spontaniczność bardzo pomocna intuicji.
Po tym zdarzeniu z "omdleniem" to jednak jakis specjalny rytuał bym zrobił nad kartami skoro tak źle to zniosły. Najlepiej swój własny wymyśl, taki w ktorego moc nie bedziesz wątpić. Jak nie pomoże to po prostu zmień talię tarota, tego nie musisz od razu palić. Może po dłuższym odpoczynku mu przejdzie.

Ja nigdy nie dawałem kart do przekładania, ani losowania klientom, aczkolwiek wiele osob nie ma z tym problemu. Ostatnio wróże głownie przez internet, kiedys sądziłem, że to nie bardzo działa, ale przekonałem się, że nie ma różnicy. Ostatnio klientka napisała mi, że ją obudziłem (wróżę przeważnie w nocy), wiedziała że o niej myslę. Potem sprawdziła godzinę wysłania mojego mejla, zgadzało się Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości