06-06-2026, 19:35
(02-08-2025, 17:49)Hazar napisał(a): Witaj Malvina
Pytanie:
Praca - jak przez najbliższy czas (rok) będzie mi się w tym miejscu układało?
Rycerz Buław - Może być gorąco i nieprzewidywalnie. Dodatkowo dużo stresu, może cię psychicznie wypalać, bo całą głowę masz zaognioną.
Dołożenie 4 Kielichy - Możliwe że w czasie o który pytasz będziesz szukać nowej pracy, ale w ciągu roku raczej nie zmienisz, pokazuje się, że siedzisz na tyłku.
Zachowaj dystans do sytuacji w jakiej się znajdziesz, zdrowy rozsądek i nadzieja na nowe powinna gasić pożary które pojawią się w twojej głowie.
Uczucia - Czy ew. nasza relacja (zdrowa, oficjalna) ma sens, jest gdzieś na widok, czy jest ktoś nowy na horyzoncie?
Paź buław - Ma sens ale to takie jak za małolata. Do dojrzej relacji jeszcze sporo czasu. Od Ciebie zależy czy jesteś w stanie tej relacji aż tyle go poświęcić, bo pokazuje się jak miłość w podstawówce.
Dołożenie - VIII Moc - Horyzontu nie widać, ale pokazuje się za twoja siła sprawcza w tej kwestii.
Nie musisz wcale nikogo wypatrywać, a możesz aktywnie działać, zwyczajnie przebierać sobie w mężczyznach jak w ulęgałkach.
Jesteś na takim etapie, że adoratorów nie powinno ci zabraknąć.
Malvina co do związku to trzeba sobie to na spokojnie przemyśleć, bo to są ważne wybory, partner życiowy. A praca się nie przejmuj, dziwne czasy idą. Skup się na tym co ważneczyli nie trać cennego zdrowia na szarpanie się z etatem.
Wszystkiego Dobrego
Hazar
Wracam z weryfikacją

W pracy - faktycznie gorąco, nieprzewidywalnie....ale nadal tam jestem i na swój sposób lubię i akceptuję (z fajnymi osobami pracuje i to niewątpliwie jest zaleta). Od czasu do czasu zaglądam na stronę z ogłoszeniami, ale na razie nie robię nic więcej w tym kierunku.
W miłości - eh, tamten etap mnie wykończył, dosłownie, ale pewna rzecz się wydarzyła pod koniec kwietnia tego roku i to podziałało na mnie jak olbrzymi, lodowaty prysznic. Nie jesteśmy razem i emocjonalnie potrzebuje stabilności i poczucia bezpieczeństwa a nie braku zaufania i wiecznego poczucia winy.
Nie wiem, mam poczucie że e tym roku moje nastawienie jest inne....i to praktycznie w każdej kwestii.
Droga Hazar, czy w związku z tym może prosić Cię o postawienie kart do końca roku na pracę, miłość. Po prostu co los mi przyniesie - czy będę pracować w obecnym miejscu, czy szykują się nowe projekty? Czy ktoś na stałe pojawi się się w moim życiu dla kogo będę ważna? Dane prześlę meilem.
Z góry dziękuje i Pozdrawiam!

czyli nie trać cennego zdrowia na szarpanie się z etatem.