08-06-2026, 19:13
Maryś to normalne.
Najłatwiej zobaczyć to na czereśni
.
Najlepsze są te co zwisają za płot Ogrodnika, raz nie kosztują tyle co na straganie i dwa nie trzeba w nie wkładać tyle pracy i potu co Sadownik.
Jeszcze jak zrywasz szybko, ukradkiem i jednorazowo szkody są minimalne.
Ogrodnik nawet nie zauważy, a frajdy i dreszczyku emocji co niemiara.
Po prostu tak jest, zawsze było i będzie. Natura Człowieka jest niezmienna.
Najłatwiej zobaczyć to na czereśni
. Najlepsze są te co zwisają za płot Ogrodnika, raz nie kosztują tyle co na straganie i dwa nie trzeba w nie wkładać tyle pracy i potu co Sadownik.
Jeszcze jak zrywasz szybko, ukradkiem i jednorazowo szkody są minimalne.
Ogrodnik nawet nie zauważy, a frajdy i dreszczyku emocji co niemiara.
Po prostu tak jest, zawsze było i będzie. Natura Człowieka jest niezmienna.
Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz
" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
