1 godzinę temu
Witaj Hazar,
Minęły 3 miesiace od hipnozy. Jak moja energia, wysegmentowalo sie, czy nadal jestem jak ten kolorowy drink?
Co widzisz u mnie teraz w mojej energi?
Czy isc na kolejną sesje z AK czy dać sobie spokój?
Proszę o rade, dziękuję
Blue Raspberry
Minęły 3 miesiace od hipnozy. Jak moja energia, wysegmentowalo sie, czy nadal jestem jak ten kolorowy drink?
Co widzisz u mnie teraz w mojej energi?
Czy isc na kolejną sesje z AK czy dać sobie spokój?
Proszę o rade, dziękuję
Blue Raspberry
