Proszę o pomoc w interpretacji
#14

Nie wiem czy mogę się wtrącić, bo znowu krzyczeć na mnie będziesz...

Z interpretacją poradziłaś sobie bardzo dobrze, tyle, że wyciągnąć powinnaś więcej pozytywów... Zwłaszcza na pozycjach 5 i 6. Sześć to nadświadomość, a ona przeważnie najlepiej nam radzi, jeśli tylko dopuścimy ją do głosu uporawszy się z problemami podświadomości.
Masz tam Maga, czyli musisz zrozumieć, że jesteś swobodnym, wolnym i niezależnym człowiekiem i musisz sama podejmować decyzje swojego życia i brać za nie odpowiedzialność. Masz do tego wystarczająco dużo silnej woli, sprytu i zdolności do nawiązywania kontaktów, musisz tylko w to uwierzyć i chcieć...
Co do reszty pozytywów - napisała o nich lila - mam na myśli zwłaszcza postrzeganie przez innych i przez Ciebie samą (czyli poz. 13 i 14).
Z ta karmą też sądzę nie jest tak źle - masz Maga jako zadanie karmiczne, więc musisz dotrzeć do swej nadświadomości i starać się wdrażać w życie pozytywy tej karty. Zaś z Kapłanką na pozycji 12 i 17 i Pustelnikiem na 18 - zdecydowanie powinnaś rozwijać duchowość, medytację, ezoterykę i pielęgnować kontakty z innymi kobietami.
Kartą, którą interpretujemy w negatywie, czyli cieniu jest tylko ta na pozycji 4, czyli podświadomość.
Poza tym, gdyby powtarzały się jakieś karty na pozycjach od 1 do 6 - wówczas także karta realizuje się w negatywie.
Oczywiście zawsze można go w pozytyw przekształcić, sztandarowy przykład Jana Pawła II podaje Chrzanowska w swoich opracowaniach.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości