Warsztat 12 - Wydarzenie [rozwiązane]
#28

Co to było za wydarzenie
Rycerz Monet-GiermekMonet- 8 kielichow -> 6 buław dobrana

Jak tam się dostałaś
3 monet

Twoje odczucia co do wydarzenia
Rycez Mieczy-Król Monet-Królowa Monet

Wydaje mi się, że wydarzenie miało jakiś związek materialny,sądzę, że nie było to żadne szkolenie czy spotkanie rozwiijające umiejętności, raczej stawiałabym na wydarzenie, które spowodowało, że odwróciłaś się bez żalu tyłem do dotychczasowej twojej sytuacji (możliwe, że w pracy, w szarej codzienności), do jakiejś stagnacji która symbolizowana jest przez Rycerza Monet i to wydarzenie dawało jakiś nowy początek, jakieś wyzwanie. No i było w pełni sukcesem, takim Twoim zwycięstwem albo czułaś się wtedy jak zwycięzca. Tylko wydaje mi się, również, że mogłoby to być ew. wydarzenie na świezym powietrzu, w jakimś zielonym otoczeniu, może w towrzystwie gór? Ale nie sądze, żeby było tam bardzo wiele osób, niewiele tu ludzi czuje, ewentualnie jakieś kameralne grono?

Jak tam trafiłaś - z pewnością przez podszept osoby trzeciej - stawiałabym na kogoś kto jest dla ciebie jakimś wzorem albo ewentualnie kogo z pasją słuchałaś, może jakiś nauczyciel, może wykładowca albo ktoś kto jest dla ciebie jakims autorytetem albo był wtedy bardziej doświadczony.

Koniec końców byłaś niezwykle zadowolona z efektów tego wydarzenia - pokonałaś jakieś trudności, przezwyciężyłaś możliwe,że wpływ Króla Monet albo dla odmiany poznałaś go właśnie tam i to rzutowało na twoja ocene tego wydarzenia. Możliwe, że tym mężczyzną był Twój mąż... może szef, ale on chyba towarzyszył jakoś temu wydarzeniu.

Wróżka Dagmara wyczarowała więc trochę niestworoznych historii Oczko) - prosze się nie śmiać, gdyby się okazało, że po prostu jeździłaś traktorem na polu u babci Oczko
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości