Karty Tarota, jakich używacie, jakie lubicie

Mam 14 talii, a pracuję właściwie tylko jedną - Universal i to w wersji mini. Przyzwyczaiłam się do niej jak zaczęłam wróżyć na naszym forum, było mi najwygodniej przy komputerze Oczko i tak już zostało.
Moją pierwszą talią był Polski Tarot (ten kolorowy) pani Jaśniak - dostałam go od koleżanki, zapoczątkował moją pasję, ale ponieważ AM były tylko symboliczne postanowiłam nabyć sobie następną.
Był nią - Tarot Terapia Słowem Klary Olszewskiej, namalowany przez Jadwigę Kalmus - zachwycił mnie niesamowicie, czekał właśnie na mnie, leżąc u kogoś, w pudełku na szafie przez kilka lat!
A potem chyba kupiłam tego małego Universala, żeby mieć jakąś talię podobną do RW.

Też często choruję na nową, stąd te moje 14 sztuk, ale teraz już się nauczyłam, że gwałtowną chorobę należy przeczekać, gdyż czasem sama mija Uśmiech .
W ogóle to ciągnie mnie do takich trochę "innych", specyficznych talii, jak Osho Zen na przykład.
No i oczywiście, jako wielbicielka kotów, posiadam jedną kocią talię - Cat's Eye, która wędrowała do mnie zza oceanu i niestety była fatalnie zapakowana, pudełko się pogniotło, na szczęście karty nie ucierpiały Boi się

Le Stelle, obejrzałam sobie Fairy Lights Tarot, jest przepiękny!!! I ma piękny rewers, a ja na to zwracam też uwagę. Oczywiście już jestem chora Rotfl
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości