A wg Was to jakie jest to niebo po smierci..?
#33

poranna ciszoUśmiech też już kiedyś mama mi to powiedziała, że babcia moja mawiała: "piekło to jest tu na ziemi.." i może to i prawda... Ja pisałam pracę mgr na temat życia pozagrobowego zwłaszcza w starożytnych cywilizacjach naprawdę ciekawy temat. Jestem katoliczką, ale mam jakieś tam zachwiania wiaryOczko i wtedy tez się nad tym niebem zastanawiam. Czasami myślę, że to może na potrzeby lepszego samopoczucia zostało "wymyślone" w końcu zawsze do czegoś dążymy tu w ziemskim życiu i myślę że dla większości osób niebo też jest celem pośmiertnej wędrówki. Łatwiej się pewnie żyje i umiera jeśli się w nie wierzy. Ja już tyle historii o tym niebie czytałam, że to ogród pełen kwiatów, wszechogarniająca miłość, brak chorób itp. czasami też, że to niebo jest takie jakie sobie gdzieś tam wymarzymy ten obraz się materializuje...Ostatnio przeczytałam "Dowód" Eben Alexander - prawdziwa historia neurochirurga, który był z wizytą w zaświatach, jakby całkiem nowe spojrzenie na tą sferę także polecamUśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości