Królowa Buław - DruidCraft
#2

Jakos u mnie nie budzi sympatii ta Królowa Buław . Ruda nie ma tu żadnych podtekstów , wiesz , ze Cie lubię Rotfl Brak tej Królowej ognia , ani ona seksi, ani gotowa do działania. Rotfl No dobra do rzeczy , Królowa ma założone portki , wiec może to świadczyć o jej niezależności i takim praktycznym podejściu do życia . Ma rozchylone nogi podobnie ja Cesarzowa , może to świadczyć o seksualności . Kolor płaszcza czerwony , wiec jest pełna ognia, przy czym posiada inteligencję , lotność umysłu. Kolor zółty. Jej decyzje są przemyślane. Dla mnie to taka współczesna kobieta, która potrafi doskonale radzić sobie z chłopem , z dziećmi , z prowadzeniem domu i z praca zawodową. No i zapewne nie da sobie w kasze dmuchać , nie uznaje zakazów i nakazów , a język jej cięty jak brzytwa. Uśmiech Szmaragd na końcu różdżki może pobudzać ja do walki ze słabościami i ułatwiać komunikację. Szafir na ubraniach świadczy o jej ogromnej mądrości., ale może działać, tez jako katalizator na wzburzone serce i emocje jakich u buławowej ci dostatek. Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości