Purpura

morfeusz napisał(a):Kasia, a propos Twojej nowej pasji kapeluszowej, przypomniało mi to o pewnej karcie - pamiętasz?
Chyba robisz się czterodenarowa, chcesz skupiać gotówkę ku sobie! Rotfl

pewnie, że ją pamiętam ... w talii bardzo podoba mi się babcia Perła a to zdjęcie z epoki nie wiem dlaczego ale też bardzo mi się podoba ... nawet z tym pogietym kapeluszem Rotfl
i mam nadzieję, że w jej wieku równie dobrze będę wygladać na zdjęciach ... z tą różnicą, że moje zdjęcia będą kolorowe

Morfi ... jak mi sie Twoja wróżba nie spełni do końca to pewnie będę jak ta babcia Perła ... pewnie jakieś zadatki mam ... chociaż wolałabym ten pałacyk po jakimś mężu baronie odziedziczyć ... Ok

a kapelusze nie są moją nową pasją ... ani nową ani pasją ...
mam 4 duże ... to Anglia przecież ... w sumie wiszą na ścianie i zbierają kurz a jak trzeba to i za okrycie głowy posłużą ... a potem na wsi w ogrodzie będą osłaniać mi moją supersensitive skin ...
a ponadto: w Anglii dużo theme party ... hat party - moje kapelusze jak ulał, w pracy czasami się przebieramy, ... no przydatne są ... zdobią ścianę, zbierają kurz, dają cień, przykrywają rozwichrzone lub tłuste włosy, ... same zalety
i tylko 2 minusy ... piękne duże kapelusze ( z bajerami lub bez - kiedy są piękne ) są bardzo drogie
no i zajmują dużo miejsca ...

mam 4 ... i jak znowu zobaczę jakiś piękny ... i niedrogi ... to też kupię ...
a potem na ogrodowym party czy grillu u mnie na wsi będzie trochę światowo co nie?
albo np moja siostrzenica z koleżankami w damy i rewie mody będą się bawić Ok
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości