Predyspozycje do wróżenia, rola intuicji
#92

Kasha40 napisał(a):Przepraszam za wątek patelni ...
ale chciałam poprostu dać sygnał, że stereotypy stereotypami a świadomość ludzka swoją drogą ...
nie wszyscy myślą tak jak innym się wydaje ... nie wszyscy są źle nastawieni do tej czy innej nacji lub kultury ... i są ludzie, którzy potrafią znaleźć dobre strony ...
wszystko wynika ze wzorców wyniesionych z domu rodzinnego ... i potężna rola rodziców do otwierania umysłu swojego dziecka na świat ... Kwiatek

Kasha , jestem powsciagliwa z tego typu opiniami dotyczacych wzorcow wynoszonych z domu. W moim przypadku sie to calkowicie mija z prawda. Moja mama nie cierpi Zydow, mieszkala wsrod nich wiec ma prawo do swojej oipnii na ich temat. Cale zycie slyszalam jej komentarze...a ja nie mam nic do nich i bardzo lubie muzyke zydowska, po prostu uwielbiam.
Wracajac do tematu watku...bardzo mi sie podoba to co napisal(a) tokio.
A tak wogole moim zdaniem z kart moze wrozyc kazdy, mozna sie przeciez nauczyc znaczen i probowac cos "klecic"(przepraszam za wyrazenie), mozna zrobic 100 i wiecej roznych kursow i po prostu nauczyc sie wrozyc lub zostac tarocistka...ale moim zdaniem ...to cos...ten dar....albo sie ma albo nie...To jest cos takiego jak z kazdym talentem...wielu ludzi gra na roznych instrumentach ale nie wielu z nich zostaje wirtuozami.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Predyspozycje do wróżenia, rola intuicji - przez Gość - 02-12-2010, 00:22
RE: Predyspozycje do wróżenia, rola intuicji - przez Barbara - 07-08-2017, 21:59
Dar do wróżenia. - przez calineczka2000 - 22-06-2017, 12:30
RE: Dar do wróżenia. - przez Mikesz - 23-06-2017, 13:10
RE: Dar do wróżenia. - przez calineczka2000 - 25-06-2017, 12:16



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości