Wyjście duszy poza ciało w trakcie snu
#5

Dagaa napisał(a):Znam ludzi, którym się to przytrafiło i mnie również raz jak chodziłam jeszcze do szkoły.
Jeśli chcesz to w moim profilu masz link do forum na którym użytkuje, tam są ciekawe artykuły na ten temat i wypowiedzi tych, którzy to przeżyli, lub też próbują przeżyć podobnie jak LD.
Z tym, że z tego co mi wiadomo jeśli nasza dusza wychodzi z ciała to nie powinnaś śnić o przepaściach, czarnych dziurach itd.
Większość przypadków jest takich, że Twoje ciało normalnie leży na łóżku, a ty wszystko widzisz z góry, cały pokój, siebie śpiącą, wszystko, a sam powrót duszy do ciała nie powinien wyglądać tak jak opisujesz, z tego co mi wiadomo to wyjście duszy z ciała jest bardziej odczuwalne fizycznie, niż powrót.
Tej techniki inaczej nazywanej OOBE można się według wielu wyuczyć, podobnie jak LD, czy wymuszenie paraliżu sennego.

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi Oczko Dagaa, zastanawia mnie właśnie to, czemu ja za każdym razem śniłam, że spadam w dół. Momentu "wyjścia" nie czułam, natomiast "upadek" był bardzo mocno odczuwalny fizycznie. Sny te były tak realne, że budziłam się nieźle wystraszona. Czy mogło to być w takim razie coś innego niż ?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości