Sposób na bóle głowy
#16

Alex napisał(a):
renn napisał(a):Alex, te rozbrajające bóle głowy to były migreny? jeśli migreny pokonałeś za pomocą energii Reiki, to zaraz znajomego na kurs wysyłam Uśmiech
ja nie chodzie po lekarzach to nie wiem co to ale jest tak
świetny dzień i znienacka to dopada mnie wymioty tak jak by piłem na wet i 2 god Boi się brak siły
ból głowy ze szukam łózką bo nie da rady stać zwijam się i po 8 god mija ...i 2 atak są taki ze meczy
8 god ból głowy dziwny tez bierze na wymioty ale tak łagodnie po 8-10 gog jest atak całkowity
widzie tylko łóżko szybko parkuje auto i miska i wyrko i umieram Myśli z 6-8 god

teraz mam to ale o 10 razy słabsze tez moja winna bo nie używam reiki często , parę razy użyłem to dosyć szybko to znikło .
coś takiego nie wiem czy to migrena

jak masz przy tym światłowstręt i drażni Cię każdy dźwięk, to może to być migrena - ale strasznie hardcorowe masz te objawy, nie dość, że trwa to 6-8h to jeszcze wymioty Myśli masakra jakaś Pociesza

jeden znajomy ma migreny na tle neurologicznym - siada wtedy w odosobnieniu, trzeba zasłonić okna i najlepiej nie odzywać się do niego przez 4-5h. w czasie tych napadów znajomy ma pusty wzrok, taki jakby chciał kogoś zabić. ciarki przechodzą po plecach jak sobie to przypominam Załamka
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości