Reiki i medytacja
#49

Akasha napisał(a):Gdybym ja znalazla sie w sytuacji, o ktorej pisze Miriam - zrobienie sesji Reiki kolezance, ktora nagle poczucla sie źle - to skupilabym sie tylko i wylacznie na niesieniu jej pomocy. Do glowy by mi nie przyszlo poproszenie osoby trzeciej, by ta zrobila mi zdjecie i tylko po to, by je pozniej umiescic na forum.

Także uszanowalabym prywatnosc kolezanki i nie robilabym sesji w kawiarni, do tego obfotografowanej. Drugie zdjecie umieszczone przez Miriam pokazuje jasno, ze byla mozliwosc wybrania dyskretnego miejsca.


:laughing-rofl: :laughing-rofl: :laughing-rofl: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: Lol

Akasha idź napij się melisy, przejdź się po parku może przypadkiem ktoś Ci zrobi zdjęcie to będziesz miała okazję wstawić je na forum, normalnie to już zakrawa na jakiś spazm zazdrości Myśli
To tylko i wyłącznie sprawa Miriam jakie zdjęcia zamieszcza, nie prosiła nikogo o ich analizę...
Swoją drogą skoro taka fachura jesteś w Reiki pokaż kilka zdjęć jak Ty wykonujesz zabiegi, napisz coś więcej, chętnie popatrzę, poczytam bo nie znam tematu.

A tak na marginesie, miłego dnia Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości