Czy[m] i jak płacić za wróżbę ?...
#12

jeszcze jakies 10 lat temu , mało było w ogole ezoteryków czy ludzi wrózacych , teraz jest masakra , podchodza jak do wyscigu szczurów ,czasami sie usmiac mozna o tych szumnych opisach co to oni, one nie potrafią , znam paru co tak skrzywdziło psychicznie ludzi ze jakos los skierował ich do mej skromnej osoby i cieszy mnie fakt iz widze usmiechy na ich licach ,ale wracajac do meritum , jesli sie wrozy np z samych kart dołacza do tego astrologie co jest czasochłonne , powinno brac sie pieniadze to jest takze praca , wiadomo ktos ma cienką sytuacje materialna ja bynajmniej robie za free , nie ujmę sobie niczym takim postępowaniem , fairy napiszę tobie tak , kiedys nawiany jakies 20 lat temu czytałem ludziom z dłoni , wszystko cacy , a kumplowi co ludziom powiedział niepotrzebnie o mnie sam nie spojrzałem ,na drugi dzien go znalezli wykrwawionego od ciosu nozem , wiem jedno ze swego doswiadczenia jeśli ktos ma sie zjawić u mnie , po prostu sie zjawi , ostatnią rzeczą są pieniadze , wielu zapomina o tym ze ludzie przychodzacy po porady czesto naprawde maja problemy , rozpisałem sie i spociłem Lol wybaczcie Lol
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości