Entliczek petliczek Miriamkowy Pamietniczek
#7

Karta dnia Diabeł .He,he karta wypełniła sie w 100 %bo jak można nazwać kolejne dzisiejsze włamanie do Tawerny jak nie diabelskie.Paz buław .Co robić? Nie rozpaczałam ,zaczęłam ,tez nowe przedsięwzięcie. Mimo włamania ,cieszyłam się i byłam szczęśliwa ,ze mogłam choc troszkę pomóc mi bliskim osobom .Czego nie robic 8 Mieczy ,Choc na początku dnia miałam wielka ochote z nikim się nie kontaktować. Nawet kom do sejfu chciałam schować ,a klucz wyrzucić Lol Język , gdy się na dobre obudziłam przypominam,sobie ,ze to była karta Czego nie robic. Lol Język Dobrze,ze w porę sobie przypomniałam .Narobiłabym biedy Lol Język

No i sie narobiło na jutro mam :Karta dnia 8 mieczy lol Lol Co robić? O kurcze , Kapłanka,Czego nie robić? 2 mieczy.
Cos ta 8 mieczy mnie przesladuje ostatnio. Czy powinnam jutro siedzieć jak mysz kościelna i się nie odzywać.?Czy będzie to dzień izolacji.??Może nie bede chciała przyjac do wiadomości nieprzyjemnych rzeczy ,o których nie miałam pojęcia .Jutro wam powiem. Lol Co robic ?Kapłanka .Czy mam byc dobra żona (taka jestem przeciez Lol )łagodna, dyplomatyczna ,powinnam komus doradzić,? pójsc na ustępstwa,a może wnukami się zająć? Czego nie robić 2 mieczy nie zamykać się i nie izolować ,nie podejmować pochopnych decyzji.No to zobaczymy jutro jak karty sie zamanifestuja .
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości