Portret partnerski noialbinoi
#14

1. początek znajomości - kochankowie+księżyc=cesarzowa
Tutaj wychodzi, że romantycznie było i zmysłowo. Jakieś kolacje przy świecach i te sprawy... Starał się Ciebie zauroczyć i zdobyć. Byłaś bardzo dla niego ważna.
tu jak aliza słusznie zauwazyła powinna byc kapłanka
na pewno ujał mnie wrazliwoscią, opiekuńczoscią, tęsknota była-bo przez wiele lat listy, telefony, przyjazdy i odjazdy-bo dzieliła nas cała Polska
2. rozwój znajomości, relacji - cesarzowa+kapłan=sprawiedliwosc
Tutaj rzeczywiście jest swego rodzaju równowaga. Wszak zarówno Kapłan jak i Cesarzowa to równie silne osobowości. Trochę takie przestawienie ról, bo on wyszedł w niej... Ale Sprawiedliwość wszystko wyrównuje.
o przestawieniu ról: chyba rzeczywiscie w okazywaniu uczuc mąz jest lepszy ode mnie, natomiast w kuchni niestety juz tego elementu zeńskiego nic a nic nie widac :uoee: ; on pracuje w branzy rozrywkowej-tak to nazwijmy, ja -w sektorze medycznym/ hm jak to mówię on w branzy niepoważnej a ja-jak najbardziej powaznej/
3. okres schyłku lub koniec relacji -słońce+księzyc=diabeł
Karty składowe są tu jak dla mnie idealne niemalOczko Wszak Słońce to energia męska, a Księżyc żeńska. Ten Diabeł, hmmm, albo zakończenie na skutek zauroczenia kimś innym, albo odrodzenie namiętności Uśmiech
hm licze na odrodzenie...
4. ewentualne trudności - pustelnik+mag= koło fortuny
Zmienność, nierównowaga materialna, to co napisała już Żubrówka. Przy czym On tak bardziej uduchowiony, Ty mocniej stojąca na ziemi.
Tak jak wyżej-chyba to wynika po częsci z ról zawodowych, on taki wolny ptak, ja uwiązana odpowiedzialnością zawodową, ja domatorka-on obiezyświat...
5. wspólne świadome dążenia , plany -głupiec+mag=mag
Tutaj jest Twoja dominacja. Jest tak kiedy z sumy wychodzi karta jednej z osób, najczęściej przy Głupcu właśnie. Czyli IMO tak naprawdę to Twoje plany stały się Waszymi planamiOczko Ty trochę nim pokierować musiałaś i może nadal musisz... Po prostu kopnąć w d.... czasem by zapału nabrał Oczko A te plany to wykształcenie, samodzielność, rzetelność...
dominacja moja-hm, moze gdybym miała inny zawód, ale z drugiej strony ktoś musi w zwiazku stapac po ziemi i robic za hamulec bezpieczeństwa; to ja mam solidniejsze wykształcenie, tzw fach w ręku-podstawę naszej egzystencji; mimo niezależnosci zawodowej i finansowej nas obojga osobno nie tylko ja mam takie wrazenie, ze mąż lubi sie ogrzac w ciepełku żony, jak splendor spłynie tez nań Tak ;
a plany męża-przy takim ich zamachu-znaczną czesc należy przeniesc na czas emerytury albo przestac pracowac Bezradny

6. podpowiedź jak związek będzie się rozwijał - pustelnik+kapłanka= moc
I znowu kobieca energia górą. Kapłanka i Pustelnik to równie silne osobowości, ale Moc to raczej energia żeńska... Ciut ciut bardziej jakby... Ale niewiele... Co ciekawe - Moc to też karta seksu, a składowe wręcz przeciwnie... To już Ty najlepiej wiesz jak tam u Was jestUśmiech
no teraz to chyba sie troche zrównało, ale na poczatku-to chyba ja wiodłam prym Zawstydzony /no ale diabeł nie spi.../
7. co jest zadaniem związku po co ludzie się spotkali-cesarzowa+słońce=głupiec
A dzieci macie? Bo jak nie to rzeczywiście o radość życia chodzi, albo twórczość jakowąś.
No i tu znowu jest przestawienie w składowych - On -Cesarzowa (en. kobieca), Ty - Słońce (en. męska). Zdecydowanie to Ty w tym związku nosisz spodnie. Ale też możliwym jest, że każde z Was ma szukać w sobie elementów płci odmiennej. Aby nauczyć się przestać generalizować, rozdzielać, starać raczej łączyć. Widzieć człowieka jako istotę, a nie babę czy chłopa.
Wychodzi na to ze oboje spodnie nosimy Wyśmiewacz Dla mnie to bardzo wazne, że nie muszę grac kobietki, podkreślajacej swoja kobiecosc zewnętrzem, ja będac nawet w płociennym worku dla niego jestem kobieca i w spodniach też nie mniej Hura ; on z kolei dla mnie stałby się jeszcze bardziej męski-gdyby przejął częsc moich/,,babskich,, Wnerw obowiązków/; możliwe, że mnie stac na więcej w sensie skrajnych decyzji/jestem nieobliczalna-kiedyś usłyszałam-zastanawiałam się czy to zaleta czy wada Rotfl /. Dzieci nie mamy chyba z powodu moich spodni, trudnych poczatków i bujaniu w chmurach mojego męża
8. jak to zadanie wypełniać -diabeł+rydwan=głupiec
Znowu Głupek... Znowu mi się z dziećmi kojarzy i ich mądrym wychowaniem... A jak nie to z korzystaniem z życia na maksaOczko
Jak wyżej, no własnie: mądrze wychowac zwł. w dzisiejszych czasach i jeszcze z pracy nie zrezygnowac i nie zwariowac....
Chyba sami sobie jestesmy dziecmi, nawzajem dajemy sobie to czego wczesniej nie dostalismy i wynagradzamy sobie bóle z przeszłosci

KatiJo jestes Wielka Oklaski Posyłam do Ciebie Twoją pozytywna energię z pakunkiem mojej własnej najlepszej jaka mam Buziak
Bardzo jeszcze raz dziękuję Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek /to bukiet róż Uśmiech /

no i pamietaj- nie graj w szachy z gołębiem
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości