Portret Hrabiny M
#2

Dobra, jadę z tym koksem. To będzie hardcore... Nie ,,czytam" tarota... Bezradny

1. Dzieciństwo-Cesarz:totalny brak ojca, moja szczerość do bólu, poczucie wyższości (czasem).
2. Wiek średni-Moc: dobrze znoszę stres, przeciwności losu (a tych ci u mnie dostatek) i zmęczenie. Sunę do przodu jak burza, ciągle pokonuję własne słabości (oj, tak...). Mam kobiecy wdzięk i równie kobiecy upór Rotfl Nawiasem mówiąc wydało się, skąd u mnie pociąg do militariów i sztuk walki...
3. Wiek dojrzały-Cesarzowa: radość życia, wdzięk, uroda, spełnienie jako matka i żona (uwierzę, jak zobaczę). Potrzeba adoracji, kobiecość totalna, niezależność, troska o bliskich.
4. Podświadomość-Diabeł: zmysłowość, uleganie pokusom, skłonność do dewiacji i perwersji(żeby nikogo nie zgorszyć, nie zweryfikuję).
5. Świadomość-Umiarkowanie: harmonia, rozwój osobisty, wiara w siebie, inteligencja... Hmmm Uśmiech
6. Nadświadomość-Rydwan: radość, pasja, ukierunkowanie na konkretny cel i realizacja tegoż. Samodzielność, niezależność, silna wola (przyjdzie mi obrosnąć w piórka).
7. Misja-Księżyc: magia, sny, okultyzm (co ja robię tu), emocje, talent, doczytałam, że powinnam wykorzystywać sny... Inna sprawa, że się sprawdzają; nie miałam pojęcia, że to sprawka karty tarota Oczko
8. Środki do realizacji misji-Księżyc: no to popracuję nad świadomymi snami, obiecuję.
9. Karma-Rydwan: nie mam pojęcia, jak to odczytać-jako echo przeszłości czy zapowiedź przyszłości... Wiem, że mam karmę miłości, panowania nad ciałem i wolności. I mam lekkie ADHD...ale to chyba nie o to chodzi.
10. Co robiłam-Sprawiedliwość: byłam...sędzią???
11. Lekcja-Mag: ciekawość świata, wola tworzenia, mam ciągle się uczyć (Chyba. Uczę się).
12. Harmonia, komfort-Umiarkowanie: wiadomo, złoty środek.
13. Wnętrze-Cesarz: władza, pracowitość, kompetencja, odpowiedzialność, możliwe, że jestem TROSZKĘ wymagająca; ale od siebie też sporo wymagam, żeby nie było...
14. Na zewnątrz-Kapłanka: wrażliwa, skryta, koleżeńska, uczuciowa(aż za bardzo), towarzyska, trochę marzycielka(tak to jest przy Księżycu i Kapłance Rotfl ).
15 Jak odrobić lekcję karmiczną- i tu, ponieważ doczytałam, że nie stosuje się minusów- Kapłanka: powinnam czasami pomyśleć o sobie, nauczyć się czekać (co to jest cierpliwość???), a przede wszystkim zaufać sobie(wiem, wiem).
16. Komfort karmiczny-Sprawiedliwość: jestem zodiakalnym Strzelcem, poczucie sprawiedliwości to moje czwarte imię.
17. Jak pracować z misją na teraźniejsze wcielenie-Słońce: powinnam cieszyć się z chwili, z drobiazgów, kiedyś przeczytałam, że dobrze byłoby powiedzieć każdemu napotkanemu człowiekowi choć jedno dobre słowo... Będę korzystała z optymizmu.
Tyle... Zmęczony
Jak ktoś poprawi, to z góry dziękuję, jak nie, to życzę miłej lektury.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości