Wątek zamknięty

Lenormand (mała talia) - wyciągnę karty w ramach ćwiczeń
#51

Adela napisał(a):Droga Peciak Uśmiech
Podoba mi sie Twoj avatar Uśmiech
Moje pytanie (jak znajdziesz czas) : Czy bede miec klientow na wrozby w nowym miejscu zamieszkania? W sensie czy to dobry pomysl, zeby dac ogloszenie ?

Dziękuję za ciepłe słowo dla mojego Pisklaczka Buziak
Wyciągnęłam karty
3 Statek + 6 Chmury + 5 Drzewo = 14 Lis
Podsumy:
9 Bukiet 11 Rózgi 8 Trumna
20 Ogród 19 Wieża
3 Statek

Statek reprezentuje m.in. nowe możliwości w interesach. Widać przejściowe problemy w znalezieniu klientów, w osiągnięciu szczęścia. Pierwsze spotkania, rozmowy/wróżby mogą nie należeć do udanych, zmienią Twoje nastawienie do tego projektu. Widać też nieprzyjemności w miejscach publicznych i tutaj zwróciłabym Twoją uwagę na sprawdzenie legalności takiego ogłoszenia, czy przypadkiem nie trzeba tego zgłosić jako działalność podlegającą opodatkowaniu. Poza tym karty ostrzegają przed chorobą głowy - chodzi zapewne o wyczerpanie energetyczne i bóle głowy (być może również przez nadmiar stresu z tym projektem związany).
Na razie karty nie są zdecydowanie na "Nie", ale nie widać w nich zbyt dużego optymizmu. Proponuję Ci w pierwszej kolejności sprawdzenie terenu - zorientuj się w ewentualnej konkurencji, która może Ci "robić koło pióra" (bo ten Lis w wyniku jest trochę niepokojący) i sprawdź kwestię podatkową.
Powodzenia Adelo Ok
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości