Dziwne historie związane z Aniołami
#18

niebieskie , białe a nawet czerwone ... to Energie i mogą Symbolizować Opiekunów / una. Lata temu miałem coś podobnego i powtarzało się bardzo często by wykluczyć prawdopobieństwo "jaskry" udałem się do Okulisty i wszystko OK ! trwało to dobre parę lat potem ustało kiedy moje życie uległo diametralnej zmianie. Poćwicz OOBE lub po prostu zwróć się do tego Światła ! w myślach przed zaśnięciem. Podobnie widziałem kiedyś siebie przed narodzinami do tego życia w odniesieniu do Energii. Byłem zawieszony w próżni ciemności trójwymiarowej czułem że nie jestem sam i ujrzałem masę Energii - punktów świadomości - które towarzyszyły mi przed narodzinami do tego tego życia. Czułem spokój ! i nagle ujrzałem dłonie oblane światłem które sięgały po mnie .. gdy poczułem ich ciepło i dotyk nagle przeniosłem się na zewnątrz ...ujrzałem salę w szpitalu i siebie w rękach lekarza jako noworodek w tym życiu. Dodatkowym elementem była kobieta rodząca obok mojej Mamy w tym samym czasie co ona. Po tym doświadczeniu zapytałem się jej czy czasem nie rodziła w tym samym czasie co ona inna kobieta na tej samej sali porodowej ? Powiedziała : A skąd to wiesz ? to była mama Krystiana chodzisz z nim do tej samej klasy urodził się 5 min dokładnie po tobie obok ciebie. i temat zamknięty !!! Zwróć się do tej energii myślę że nie jest zła i jest nie bez powodu blisko ciebie .
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości