Entliczek petliczek Miriamkowy Pamietniczek
#39

Gośka napisał(a):
miriam napisał(a):Czego nie robić Sprawiedliwość ?Karta ostrzegała mnie Czego mam nie robić ?Niestety nie posłuchałam jej ,co prawda nie wdałam się w zaden spór ,jedynie wyraziłam swoje zdanie ,ale to spowodowało ,ze dzień mój zakończył się bardzo niemiło.Można powiedzieć ,ze pewnym odcięciem.

Dlaczego najlepiej wychodzi ranienie bliskich nam osób?,Czy właśnie w ten sposób podświadomie chcemy ukarać samych siebie ,przeciez po chwili sami bardzo cierpimy od zadanego im bólu..Więc dlaczego to robimy jeśli jesteśmy tego świadomi
Miruś, moim zdaniem, Sprawiedliwość ostrzegła Cię przed ocenianiem, osądzaniem osób/osoby czy też sytuacji, ponieważ ta ocena może być błędna.
To WA, więc tym bardziej przesłanie jest ważne. Być może nikt z Twoich bliskich nie chciał Cię zranić, może wyraził tylko swoje zdanie. Również przy tej karcie "odcięcie" nie jest korzystne.

10 Denarów -czego nie robić?- nie siedzieć w domu, miłego dnia Uśmiech

Karta Sprawiedliwość Czego nie robić?
Dzięki Gosiu !Przypomiałas mi ,faktycznie w tym dniu przeprowadziłam rozmowe z synem .Miałam do niego pretensje, gdyz nie załatwił tak jak powinien ,do końca dla mnie ważnej sprawy. No i wygłosiłam swoją prelekcje na temat odpowiedzialnosci i logicznym myśleniu Uśmiech
Fairy Witch napisał(a):Też tak pomyślałam, że raczej zająć się sobą i ew. najbliższą osobą, niż dogadzać całej rodzinie. Mimo, że denary, ale na kartach albo dzieci, albo starzec z jakąś dziewczynką A może 2 denary to utrzymanie równowagi- i trochę dla siebie i trochę dla innych?

Cesarzowa .Co robic 2 denarów.Czego nie robić?10 denarów

Cesarzowa: Co prawda kawy i ciastka do łóżka nie dostałam ,ale mogłam poczuć się jak Cesarzowa Lol LolGdy rano mąż mnie zawołał :Miriam wstań i rozpakuj zakupy Lol (sam nie potrafi) Oczko i wśród pakunków znalazłam ciastko z kremem Lol Spytałam dla kogo to ?.Odpowiedzial krotko .Dla Ciebie.No i co wy na to.? Na widok tego ciastka usmiechnęlam się ,a jak go juz zjadłam to poczułam wielka radość Lol I pomyślałam jak malo mi do szczęścia potrzeba, ciastko z kremem. A może, to inaczej się nazywa ?Łakomstwo?! Lol 2 denarów Fairy Witch napisała trochę dla siebie trochę dla innych .Tak masz rację, ten dzień taki był zajęłam się domem trochę wnukami .Wieczorem miałam czas juz dla siebie .Spędziłam go miło ,na rozmowie z bliska mi osoba.
10 monet -byla brzydka pogoda i zostałam w domu,mężem , ponoć to też rodzina ,aż tak bardzo się nie zajmowałam.
Jak widzicie karty się wypełniły. Lol Dzieki za wasze wypowiedzi.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości