Olej lniany- nasz przyjaciel
#13

Moje drogie! Dieta Budwigowa została przewidziana tylko i wyłącznie dla osób, w których organizmach istnieją komórki rakowe. Nie jest to dieta stricte odchudzająca. Ma ona za zadanie całkowicie wymienić gospodarkę aminokwasową człowieka (dlatego można używać jedynie oleju lnianego jako tłuszcz do spożycia przez caly okres diety) tym samym zaburzając prace komórek rakowych. Dzisiejsze "oleje lniane", które widzicie na półkach w sklepach czy w aptekach są niestety bezużyteczne. Dla was jak i dla chorych na raka. Dlatego, że na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat siemię lniane zostało całkowicie zmodyfikowane i stosunek omegi3 do 6 jest dokładnie odwrotny, a to może tylko zaszkodzić.
w Polsce jest zaledwie dwóch czy trzech producentów, którzy zachowali najważniejszy gatunek tych nasion.
Skuteczność jest uzależniona od wyeliminowania wszystkich innych tłuszczów, a po co macie to robic?
Ja osobiście polecam wam olej rzepakowy tłoczony na zimno. Wiem, ze nie wszyscy sa przekonani do dyskontów, ale w Lidlu dostaniecie bardzo dobrej jakości olej rzepakowy Vita D'or. Butelka przypomina oliwie. Rano do yerby albo do zielonej herbaty dwie-trzy duże łyżeczki. Po 3-4tyg poczujecie się jak nówki.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości