Gabinet Reiki- EvaH.L.

natt93 napisał(a):Dziękuję jeszcze raz serdecznie Evo za poświęcony dla mnie czas i za Reiki Oczko
Każdy zabieg był inny i inne towarzyszyły mu odczucia, od mrowienia rąk i nóg, ucisku oraz "motyli" Rotfl w brzuchu, senności, uczucia zimna, nacisku na ręce, swędzenia poszczególnych partii ciała, odprężenia, delikatnego "rażenia" prądem aż po łzy i sen.
Mam nadzieję, że Reika zadziała wiele dobrego dla mnie jak i również, że to dobro i bezinteresowana pomoc jaką nam oferujesz Evo, wrócą do Ciebie ze zdwojoną siłą!

Pozdrawiam serdecznie Oczko
dziękuję Uśmiech
Wiedźma Marta napisał(a):Droga Ewo dziękuję za zabiegi. Było to coś niesamowitego a co najważniejsze już widzę, że dużo się we mnie zmieniło. Buźki
,, i niech jak najwięcej zmian pozytywnych zadzieje się u Ciebie Buźki
Gosiaq napisał(a):Ponieważ jestem już po, chciałabym opisać odczucia w związku z zabiegami Oczko

Oczywiście, przede wszystkim dziękuję Evo, że znalazałaś dla mnie czas Kwiatek Kwiatek

czuje się spokojniejsza, mam więcej energii ale przede wszystkim zniknęło takie przytłaczające uczucie "ciężaru do udzwigniecia", mam też więcej optymizmu Oczko

dzieki Evo Kwiatek jak dla mnie jesteś czarodziejką Buźki

choć zastanawiałam się czy to w ogłóle podziała ponieważ podczas zabiegów zasypiałam
i w ogóle podczas tego czasu byułam bardzo śpiąca to czuję się fanatstycznie Hura
Kwiatek Kwiatek
podziała , podziała ...przecież organizm regeneruje się najszybciej właśnie podczas snu Uśmiech
katarinek napisał(a):Ja jestem jeszcze w połowie zabiegów, ale już mogę powiedzieć, że energia która Eva przesyła jest niesamowitaOczko No i jak już z Evą rozmawiałam, mnie się w ogóle nie chce spać po zabiegu, a wręcz czuję dużo, dużo energiiUśmiech
... ale ostatnio zasnęłaś hahah
no tak jedni zasypiają inni są pobudzeni , na jakość zabiegu nie ma to kompletnie znaczenia
w obu przypadkach energia płynie z taką sama intensywnością
pozdrawiam Buźki
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości