Egzema , choroby skóry
#20

Dziewczyny strasznie mnie irytowało od zawsze tego typu podejście, ale mam świadomość, że wynika to z braku wiedzy. Trądzik nawet lekki był dla mnie uciążliwy, ponieważ od 18go roku życia pracuje w branży reklamowej. MMS 28% było użyte przy okazji ponieważ od dziecka jestem nosicielem pewnej beztlenowej bakterii mutanta, na którą nie ma antybiotyku ani chemioterapeutyku. Nie bez powodu powiedziałem, że uważam za przyczynę problemu trądziku itp itd patogeny, ponieważ zupełnie ustąpił po jego użyciu. Ton w jakim się do tego odnosicie jest zaskakujący. Tonący? brzytwy? Jakbym się truł, albo próbował zabić. Nie dość, że żyję to mam się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej, więc zalecam mniej ignorancji i więcej czytania ze zrozumieniem.

Ta nagonka na solarium też jest zabawna. Oczywiście patrząc na większość użytkowników jest to uzasadnione, ale warto też wesprzeć się jakąś wiedzą. No i znowu nie bez powodu wspomniałem o słabych lampach i naprawdę symbolicznym czasie opalania. Paradoksalnie dermatolodzy polecają ludziom chorym np. na łuszczycę godzinna kąpiel na wymoczenie całych zmian i nastepnie udanie się na solarium na 15minut na srednie lub mocniejsze lampy. Są już wynalezione specjalne kabiny UV z dodatkowo okrojonymi falami promieni dla tego typu użytkowników. Do pewnych przemyśleń potrzeba otwartego umysłu. Wydawało mi się, że tutaj znajdą się takie osoby Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości