Entliczek petliczek Miriamkowy Pamietniczek
#56

Cytat dnia:
Nasza wyobraźnia daje nam w kość raz uśmiech ,radość drugi raz smutek i zlość.
M

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRYnWzwl_4AevDHg1eZuRa...xkPdhCaRFQ]

Jest już za późno
Jeszcze zdążymy w dżungli ludzkości siebie odnaleźć,
Tęskność zawrotna przybliża nas.
Zbiegną się wreszcie tory sieroce naszych dwu planet,
Cudnie spokrewnią się ciała nam.

Jest już za późno!
Nie jest za późno!
Jest już za późno!
Nie jest za późno!

Jeszcze zdążymy tanio wynająć małą mansardę
Z oknem na rzekę lub też na park,
Z łożem szerokim, piecem wysokim, ściennym zegarem,
Schodzić będziemy codziennie w świat.

Jest już za późno!
Nie jest za późno!
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
<!-- m --><a class="postlink" href="http://aneczkaa16.wrzuta.pl/audio/7i67ogw6eLD/sdm_-_jest_juz_za_pozno_nie_jest_za_pozno">http://aneczkaa16.wrzuta.pl/audio/7i67o ... t_za_pozno</a><!-- m -->
miriam napisał(a):Karta dnia Rydwan.Co robić ?5 denarów Czego nie robić? Gwiazda
Rydwan Dzis powinnam załatwić dwie sprawy.Zastanawiam się ,która mam wybrać ,czy dlatego ta karta?.Co robic ? 5 denarów Mam byc ostrożna ,zacząc planować,moze kogoś powinnam wesprzeć.?Czego nie robić? Nie patrzeć w gwiazdy ,bo pochmurno? Nie watpić,nie rezygnować,nie bac sie.No to zobaczymy dzisiaj ....
Rydwan -to był dzień nowych dobrych wiadomości informacji.Byłam dzis u swoich koleżanek w Ratuszu .Reaktywujemy Stowarzyszenie i w lipcu po dwuletniej przerwie znów robimy Eurosabat .Wygląda na to,ze bede na dwóch. Lol Rotfl Nie musiałam wybierac załatwiłam dwie sprawy.5 denarów Nie byłam ostrożna. Znów jęzor na koncu się rozdwoił, za późno spojrzałam w lustro.Walnęłam prosto w usta.Było odejście . Język Nie zwątpiłam.


Karty dnia 4 denarow,Co robić? Gwiazda, Czego nie robić ?5 buław
Jestem ciekawa jak 4 denarow sie zamanifestuje to min .Chronienie tego co sie ma ,trwanie na wybranym stanowisku,to wiernosc sobie i innym. Bede ciezko pracować ?Oooo, co robić Gwiazda. Lol Może niebo będzie bezchmurne i zobaczę gwiazdy .Zaraz sprawdzę. Lol Czy mam byc Gwiazdą? :o Mam być optymistka i wierzyć.Czego nie robić? 5 buław Nie rozrabiac,nie kłócić sie .
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości