Entliczek petliczek Miriamkowy Pamietniczek
#69

Cytat dnia:
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
Przysłowie afrykańskie

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRHONkIHazevfR1tFpN9E1...rRnWO5vzMA]

Edward Stachura

Nikt nie zna ścieżek gwiazd;
Wybrańcem kto wśród nas?
Zapukał ktoś...
To do mnie gość?!

Włóczyłem się jak cień,
Czekałem na ten dzień;
I stoisz w drzwiach...
Jak dziwny ptak.

Więc bardzo proszę, wejdź,
Tu siadaj, rozgość się
I zdradź mi, kim tyś jest,
Madame?
Albo nie zdradzaj mi,
Lepiej nie mówmy nic.

Nieśmiało sunie brzask,
Zatrzymać chciałbym czas.
Inaczej jest...
Czas musi biec.

Gdzieś w dali zapiał kur
Niemodny wdziewasz strój,
Już stoisz w drzwiach...
Jak dziwny ptak.

Więc jednak musisz pójść,
Posyłasz mi przez próg
Ulotny uśmiech twój,
Madame?

Lecz będę czekać, przyjdź!
Gdy tylko zechcesz, przyjdź!
Będziemy razem żyć!
Ja będę czekać, przyjdź!
Gdy tylko zechcesz, przyjdź!


<!-- m --><a class="postlink" href="http://aneczkaa16.wrzuta.pl/audio/7mNouL2n4Rz/sdm_-_kim_byla_wlasciwie_ta_pani">http://aneczkaa16.wrzuta.pl/audio/7mNou ... ie_ta_pani</a><!-- m -->

miriam napisał(a):Karta dnia Królowa buław Co robic As denarów Czego nie robić Cesarzowa
Królowa buław Dzień zapowiada sie radosny .Samopoczucie tez niczego sobie.Może sprawie sobie nowa garderobę.Jutro handlowa niedziela.
As denarów Co robić? Wydac trochę kasy . Zaufać sytuacji .Stanąć mocno na ziemi ,Może rozpocznę coś nowego? Czego nie robić?Cesarzowa Nie matkować .Jutro nie powinnam zaspokajać własnych uczuć.
Dzień był niezwykle radosny .Co prawda zakupów nie robiłam ,ale mimo wszystko spędziłam go bardzo interesującą.A i rozmowa ,ktora wczoraj przeprowadziłam ,była niezwykle emocjonująca.As denarów co robic ? Łapałam szczescie Lol ,może rozpoczęłam cos nowego?.Czego nie robić? Choc miałam wielka ochote nie zaspokajałam tak jak bym chciała Lol :roll:

Na dzisiaj mam Krolowa kielichów .No i znowu przyszedł mi Co robic ?As denarów .Czego nie robić?As buław
Królowa kielichów Aura dnia niezwykle ciepła i puchata..Co robic ?Rozpoczac cos nowego co przyniesie radosc i satysfakcje.Czego nie robić ?Nie rozniecać ognia ,nie kłocic sie,niczego nie wyjaśniać :suicide:
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości