Entliczek petliczek Miriamkowy Pamietniczek
#71

Cytat dnia:
Mówi się, że cisza jest przeciwieństwem hałasu. Nieprawda. Cisza jest tylko brakiem hałasu. Cisza byłaby straszliwym harmiderem w porównaniu z nagłą, cichą implozją bezdźwięczności, która trafiła magów z siłą wybuchu dmuchawca.
Blask fantastyczny Terry Pratchett


[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTPD8ylW8lvI5IpVzH1tJ7...ugvIm04gSg]


Najpiękniejsze są miłości, których nie ma
Które jutro może przyjdą albo nie
Najpiękniejsze są miłości, których nie ma
Światło z nieba nie wiadomo jak i gdzie

Najpiękniejsze są miłości niewiadome
Nie wiadomo kiedy, gdzie, dlaczego, jak
Niewiadome może wyjść zza rogu domu
Więc się nie zdziw, kiedy ciebie porwie wiatr

I jak długo jeszcze będziesz na nią czekał
Może tydzień, może miesiąc, może więcej
Wszystko jedno co się stanie, najpiękniejsze jest czekanie
Uwierz w prawdę wyśpiewaną w tej piosence

Najpiękniejsze są miłości, których nie ma...

- Janusz Kofta





miriam napisał(a):Na dzisiaj mam Krolowa kielichów .No i znowu przyszedł mi Co robic ?As denarów .Czego nie robić?As buław
Królowa kielichów Aura dnia niezwykle ciepła i puchata..Co robic ?Rozpoczac cos nowego co przyniesie radosc i satysfakcje.Czego nie robić ?Nie rozniecać ognia ,nie kłocic sie,niczego nie wyjaśniać
Karty odzwierciedliły moj wczorajszy dzień.

Uśmiechnęłam sie do moich dzisiejszych kart ,bo wyciagnęlam je niedawno .A odzwierciedlają to co już jest częściowo za mną.Czyżby moje emocje spowodowały,ze wlaśnie takie karty wyciągnęłam?

Karty na dzis to Kochankowie,Co robic Mag .Czego nie robić? Paź kielichów

Kochankowie to dwie drogi i podejmowanie decyzji .To wybór .Czy dzisiaj to dzień dokonywania wyboru? Co robić ?Mag to przeciez inicjatywa ,więc mam działać?Powinnam byc elastyczna ,komunikatywna i wschłuchiwac sie w swój wewnętrzny głos .To co on mi podpowiada.Mag to również podejmowanie decyzji .Czy wiec dziś mam ja podjąć? Czego nie robić? Paz kielichów Dzis nie mogę być romantyczna,ani okazywać uczuć.Mam być zimna i kolczasta.
Czy tak ?Jak wy widzicie te 3 karty

nadzieja_aa napisał(a):czyli Miriam - bądz królową swego przyjemnego dnia i wykorzystaj to Uśmiech :kiss3:

Tak zrobiłam Nadziejo,dzięki

<!-- m --><a class="postlink" href="http://strzyqa.wrzuta.pl/audio/9hEqCe9geB3/bogdan_koczewski_-_jesienne_wino">http://strzyqa.wrzuta.pl/audio/9hEqCe9g ... ienne_wino</a><!-- m -->
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości