Rozkład "Rtg" - do prześwietlenia partnera i relacji
#9

[quote="Maire"]No dobrze, rozłożyłam karty Język
Co prawda wyszedł mi groch z kapustą, ale liczę na Waszą pomoc Oczko

1- Królowa Pucharów -jego intencje wobec ciebie - wedlug mnie widzi cie jako partnerke, ukochana,przynajmniej chcialby
2- 4 Mieczy -jego oczekiwania wobec ciebie -on chyba jeszcze nie ma okreslonych oczekiwan,jeszcze nie czas na to, nie chce albo boi sie o tym myslec
3- 4 Pucharów-jak cie postrzega-on chyba nie rozumie czego ty chcesz, moze mysli, ze nie jestes nim zainteresowana albo znudzona
4- 8 Buław-co tobie moze dac - duzo zmmian, ozywienie
5- 9 Mieczy-jego nastawienie do ciebie - on ma jakies niepokoje i koszmary, moze nie otrzasnal sie po nieudanym zwiazku
6- AS Mieczy, 2 Pucharów, Eremita-co ukrywa- ze byl zraniony i opuszczony(?)
7- Sprawiedliwość - czego ty oczekujesz- chcesz zeby wszystko bylo jasne i tak jak byc powinno, razem przezywac i rozwiazywac problemy itp...itd...
8- Kapłanka - co mozesz dac z siebie - byc tajemnicza kobieta, kochanka
9- Królowa Mieczy- obraz relacji w chwili obecnej-moze chodzic o jakas kobiete, jesli nie to mam wrazenie ,ze wszystko jakby jest pod kontrola
10- Kochankowie, Król Buław, 5 Buław-jego dzialania w twoja strone w ciagu kolejnego miesiaca-oj..on sie troche zaangazuje, na pewno zaczna sie jakies randki
11- 2 Buław, 6 Mieczy, Rydwan
-w jakim kierunku zmierza relacja-nawet jesli chwilowo sie oodali , to potem i tak wtargnie z imppetem w twoje zycie, i wszystko potoczy sie bardzo szybko
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości