Entliczek petliczek Miriamkowy Pamietniczek
#74

Cytat dnia:
"Nie, nie przysięgaj na niestały Księżyc, który się zmienia od Pełni do Nowiu, bo Twoja miłość podobnie zmaleje" - William Szekspir- Romeo i Julia


[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQ-sapO4TRTiJUNocSO_Gu...ai-5lT43vY]
Leśmian Bolesław

Wiersz Księżycowy
W księżycowy wniknąć chłód,
Wejść w to srebro na wskroś złote,
W niezawiły śmierci cud
I w zawiłą beztęsknotę!

Był tam niegdyś czar i śmiech,
Tłumy bogów w snów obłędzie —
Było dwóch i było trzech —
Lecz żadnego już nie będzie!

Został po nich — rozpęd wzwyż,
I ta oddal bez przyczyny,
I ten złoty nadmiar cisz —
I te srebrne szumowiny...

Tam bym ciebie spotkać chciał!
Tam się przyjrzeć twemu licu!
Właśnie dwojga naszych ciał
Brak mi teraz na księżycu!

Noc oddycha naszą krwią,
Krew podziemną płynie miedzą...
Nasze ciała teraz śpią —
Nasze ciała nic nie wiedzą...

No kochani do dzieła .Łysy chudnie ,a my razem z nim .Oczywiście jeśli ktos sobie tego życzy Lol Lol .Do 3 maja Księżyca będzie coraz mniej .Możemy, więc od około 3 dnia po Pełni Księżyca robic rytuały polegające na redukowaniu ,zanikaniu ,odcinaniu ,ukończeniu .W tej fazie Księżyca eliminujemy nasze problemy ,kończymy to co chcemy zakończyć,odcinamy sie ,po prostu robimy porządki w naszym życiu .To również czas kończenia projektów ,pomysłów
Oto parę przykładów co możemy w tej fazie zrobić

- uwolnienie sie się z toksycznych związków,
- pozbycie się złych nawyków i nałogów np.(obgryzanie paznokci,alkohol, palenia),
- pozbycie się niekorzystnych cech charakteru,
- usunięcie niechcianych osób z naszego otoczenia
- odpędzenie złych snów,
- zakończenie okresu kłótni, waśni i sporów,
- pozbycie się rozmaitych kłopotów,
- odwrócenie niepowodzenia,
- odchudzenie się,
- pozbycie się długów,
-niedostatek
- rozwody
- przodkwie
- "wygonienie" choroby (wyleczenie związane z zakończeniem/usunięciem z organizmu jakiegoś procesu chorobowego),
- sprzedaż różnych przedmiotów, samochodu, nieruchomości.
Pamietajmy ,ze w tym okresie nie składamy żadnych obietnic w tym miłosnych. Lol
Jeszcze jedno to doskonały czas na terapeutyczne posty.Tylko bez przesady proszę wiedźmy .Wiedźminów ,też to sie tyczy!!! Oczko
CEL
Pozbycie się stresu. Koniec z pośpiechem i atakami paniki.
RYTUAŁ
Potrzebujesz dużej niebieskiej świeczki, świecznika i odrobiny olejku z geranium.
O zmierzchu siądź przy oknie. Natrzyj świeczkę olejkiem z geranium, następnie ją zapal. Wpatrując się w Księżyc, powiedz tak:
Zostawiam swój stres, obawy i wszelkie kopoty i cieszę się lepszym jutrem.
To działa! Zobaczysz, że już nazajutrz będziesz spokojna.

CEL
Rytuał na gojenie sie ran po straconej milości
RYTUAŁ
Potrzebujesz niebieskiej plasteliny i okrągłego pudełeczka.
Poczekaj na zapadnięcie ciemności. Siądź przy oknie tak, byś mogła dobrze widzieć Księżyc. Z plasteliny uformuj małe serce.
Podziel je na pół, wypowiadając przy tym na głos słowa:
Bądź tym, czym byłeś!w Połóż serce z plasteliny na swojej piersi. Następnie schowaj je do okrągłego pudełeczka i ukryj w jakimś bezpiecznym miejscu
RYTUAŁ
Weź kartkę czystego papieru, narysuj symbol ubywającego Księżyca i napisz, czego chcesz się pozbyć, od czego uwolnić. Jednocześnie wizualizuj, że jesteś już wolny od kłopotu, choroby, problemu... Złóż kartkę starannie i noś przy sobie, ale zniszcz ją tuż przed najbliższą pełnią!

Powodzenia


.<!-- m --><a class="postlink" href="http://youtu.be/vIr2LrJPaLQ">http://youtu.be/vIr2LrJPaLQ</a><!-- m -->

"Hijo de la Luna " - wg Wikipedii: Tekst piosenki przestawia historię cygańskiej kobiety, która błaga przez całą noc boginię Księżyca o męża. Pod koniec jej prośby zostają wysłuchane, ale w zamian bogini żąda, żeby oddać jej pierworodne dziecko, które urodzi się z tego związku. Kiedy dziecko przychodzi na świat okazuje się, że nie przypomina z wyglądu ojca. Jego skóra jest biała niczym grzbiet gronostaja a oczy są szare. Mąż oskarża żonę o cudzołóstwo i zabiją ją nożem. Następnie zanosi noworodka na szczyt góry i tam go porzuca. Księżyc zabiera dziecko. Kiedy dziecko jest szczęśliwe Księżyc jest w pełni, a kiedy płacze – Księżyca ubywa w celu ukołysania dziecka (Księżyc ubywający wyglądający jak rogal z różkami, to kołyska, w której jest dziecko). W refrenie piosenka opowiada o tym, że bogini zawsze chciała być matką, ale nie mogła znaleźć kochanka, który uczyniłby ją kobietą.

Nie zapomniałam o swoich kartach dnia Lol
miriam napisał(a):Na dzisiaj wyciągnęłam Asa denarów ,Co robic ?Pazia mieczy Czego nie robić Równowagę. Nie wytrzymam ,Nic juz nie rozumiem!Chyba jest zbyt wcześnie Jutro dokoncze...
As denarów Wymyłam okna w domu Lol Lol Czyżby tak sie zamanifestował.?A może chodzi o to ,że podjęłam decyzje o sprzedaży domu . Lol Co prawda musiałam Paz mieczy zachować niezwykłą sprawność umysłową i logiczne myślenie .Byłam tez gotowa do działania .Równowaga .Nie byłam skromna ,nie poszłam na kompromis.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości