Rzeczywistość, marzenia, nadzieja...
#57

Iwonka napisała
królowa monet - talent do upiększania, dekorowania mieszkań, ogólnie możesz znać się np na modzie, mieć dobry gust i smak
3 pucharów - wodzirej na imprezach , zabawach, ktoś kto umie poprowadzić imprezę, spotkanie okolicznościowe coś jakby prezenter Uśmiech
królowa Buław - towarzyskość i przedsiębiorczość, doprowadzasz swoje sprawy do końca, no i niezwykły temperament

------------------------------------------

Iwonko - coś w tym jest- temperament posiadam , sprawy zawsze doprowadzam do końca, jak coś organizuje to musi być jak to się mówi "zapięte na ostatni guzik", a talent do upiększania/ - tego nie wiem - ale wiem, że podoba mi się zawsze coś innego niż innym, i mam na wszystko inne spojrzenie, robótki ręczne (owszem -jak były małe dzieci i kłopoty z zakupem ubranek to sama dziergałam na drutach lub haftowałam dziury Uśmiecha największy talent to chyba taki ze zawsze jestem dla wszystkich domowników i zapominam o sobie Uśmiech..
dziekuje

------------------------------------------

Gosia napisała:
Zgadzam się z Iwonką, przy Królowej Denarów dodałabym jeszcze umiejętność zarządzania finansami i kierowania ludźmi, przy Królowej Buław - urok, czar, umiejętność przyciągania płci przeciwnej, to także kobieta, która potrafi postawić warunki.
Przyszedł mi też na myśl talent do uprawy roślin, do organizacji imprez, do spraw związanych ze sztuką i intuicją.
------------------------------------------


Gosiu - finanse zawsze były moja mocna stroną, kieruje ludźmi ale w zaciszu domowym - ( wszystko trzymam w swoich rękach), jestem uległa, empatyczna ale tak działam by zawsze było "na moim" . Mąż zawsze mówi " mogłabyś być generałem w wojsku Uśmiech

Jaki wniosek/ - taki, że często w codzienności nie czujemy swych talentów a one są Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości