Religia a wiara
#43

Rotfl ja myślę, że przez 200 wcieleń, to by mu się już znudziło robić w kółko to samo Oczko
Nie wiem Alex,
To znaczy, wiem o co ci chodzi, że część energii się nie rozwija, no ale jak może się nie rozwijać, jak wszystko się rozwija, to co, idzie do tyłu?

Dobra, piszę sobie
Ja jestem, jestem ja, i trwam, świat idzie ważne że idzie, rozwija się, dobro i zło to to samo jest, jak czarne i białe, jak jabłko i gruszka, nie ma zła, tak mi wychodzi z pod palców, że nie ma na świecie ani jednej złej rzeczy, tylko my je takimi widzimy. Każde cierpienie i każdy ból nas rozwija i to jest dobre. dobrze jest żyć bez życia, tutaj przychodzimy żyć, żeby się rozwijać i tworzyć nowe życie. Każdą myślą tworzymy życie. Wszystko jest dobre, bo wszystko jest bogiem. Nic innego nie ma.

Tak mi się napisało, ale czy jest to prawda, to się dowiemy po życiu hihihi Kotek

Napisałam najpierw o tym czarnym i białym, i jabłku i gruszce, bo nie chciałam pisać, że zło nie istnieje, a i tak zaraz mi wylazło, ludziom jak to piszę, się to wydaje strasznie kontrowersyjne, ale im się nawet wydaje kontrowersyjne jak napiszę, że wszystkich ludzi kocham, to co ja mam myśleć
ech, muszę zacząć coś normalnego pisać, bo będziecie mnie mieli za strasznego dziwaka, a przyśniła mi się w nocy Gosia moja z tamtego forum, i jak chciałam medytować nad karta diabła, to żeby nie odlecieć, jak to Gosia mówi, to trzymałam w ręku bransoletkę od niej, no i chyba mogę powiedzieć, że coraz mniej się złoszczę na tamto forum, już prawie nie, ale sobie jeszcze rozmyślam, dlaczego tak się tam wszystko toczy. Być może, że już wiem.
Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości