Warsztat 15 - Moja przyjaciółka
#2

1. Jak wyglada moja przyjaciolka?- Cesarzowa. Pustelnik
2. W jakim jest wieku?9 Kielichów,2 Mieczy
3. Spod jakiego jest znaku?6Mieczy ,3Kielichów
3. Jakiego jest stanu? (mezatka, rozwiedziona, panna) ?5Mieczy,7Monet
4. Czym sie zajmuje?Jaki ma zawod?(to co robi jest zgodne z jej wyksztalceniem)?Swiat,2 Kielichów

Twoja przyjaciółka to kobieta o wyjątkowej urodzie ,z dużym życiowym doświadczeniem. Włosy raczej farbowane , brąz ,kasztan lub blond
ale ciemniejszy , ,oczy niebieskie lub brązowe,cera raczej delikatna,sylwetka kobiety dobrze zbudowanej ,o mocnych kościach. To kobieta ,która świetnie łączy obowiązki zawodowe z rodzinnymi ,oraz jest dobra matka jak i kochanka.Jest życiowo dojrzała ,doskonale dogaduje się z ludźmi,potrafi zarobić pieniądze , zatroszczyć się o swój wygląd,ale tez o swoje mieszkanie ,która może sama urządzić a nawet pomalować ,czy położyć tapetę Rotfl Wszystko potrafi zaplanować i zorganizować,lubi być doceniana Oczko może kochać przyrodę i mieć rękę do roślin,jak i do urządzania wnętrz. To serdeczna przyjaciółka, można na niej polegać Tak pewna siebie i zdecydowana.
Wiekowo zbliżony do Ciebie ,,ale może młodziej wyglądać niż ma lat Oczko
Znak zodiaku-powietrzny z wodnym Myśli skorpion,ryby,rak lub wodnik,waga , bliźnięta raczej któryś z tych,ale to strzał Oczko
Mężatka, ale może być po przejściach i rozwód bardzo możliwy lub w przeszłości był w planach.
Zawodowo może pracować w przedsiębiorstwie międzynarodowym, firmie komputerowej,telefonicznej ,elektronicznej , również może być coś związanego z podróżami,malarstwem ,ekonomika, na-pewno ma kontakt z drugim człowiekiem, może prowadzić własną firmę bądź biuro.
Jak coś jeszcze przyjdzie mi do głowy to dopisze Myśli
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości