3 miecze jako 3 różne problemy
#3

Nadziejo, pierwszy raz spotykam się z takim wyjątkowym traktowaniem 3 Mieczy Uśmiech 3 Mieczy w rozkładzie traktuję jak każdą inną kartę, i raczej patrzę na nią jak na jeden problem - dlaczego od razu zakładać, że odnosi się ona do trzech problemów? Oczywiście, nieraz w kartach pokazuje się ilość (dni, spraw, osób) w numerze karty, gdzieś "przy okazji" wiążą się te kwestie, ale też nie doszukuję się ich za każdym razem (bo i nie każde pytanie tego wymaga). Jeżeli mam problem z interpretacją tej karty, nieraz zdarza mi się dołożyć jedną, dwie lub nawet więcej (chyba nawet zdarzyło mi się zrobić osobny rozkład, do czego odnosiła się ta karta), ale górę bierze znaczenie nadrzędne: 3 Mieczy jako energia bólu/problemów/trudnych sytuacji - czyli ani nie spotkałam się z takim podejściem, że ta karta ma oznaczać trzy różne sfery, ani mi to samej "nie przyszło do głowy".

Być może brak odzewu w tym temacie właśnie tym jest spowodowany, że inni, tak jak i ja, pierwszy raz w ogóle słyszą o takim podejściu do tej karty.

A z jakiej to książki? Pytam z ciekawości Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości