Karty Tarota, jakich używacie, jakie lubicie

No coś w tym jest, że jedne kobiety kupują buty, a inne mają słabość do talii i pokrewnych im książek, amuletów itp. Rotfl Wiem coś o tym, bo płacąc za ostatni zakup, myślałam o czymś bardziej praktycznym, co mogłam za to kupić Oczko Podpytałam Cię Jednorożcu, bo kojarzyłam, że kilka razy zdradzałaś się z jakimś zakupem i po prostu byłam ciekawa, czy tych talii jest 10 czy trochę więcej Uśmiech

U mnie zaczyna pojawiać się problem, ponieważ nie chciałabym zgromadzić zbyt wielu talii, a z drugiej strony ulegam pokusom na ich zakup Bezradny Chciałabym mieć torebkę Hermiony, a w niej cały pokój z regałami na trzymanie pudełek Rotfl Nie wyobrażam sobie mieć talie naokoło siebie, gdzie się nie obrócę, jak wspomniana bohaterka filmiku Lol

W Tarocie Muchy Mag przeszkadza mi nie z tego względu, że nie pasuje do całokształtu talii, tylko pod kątem praktycznym Uśmiech Jak widzę Maga na stole, to wiem, że chodzi o chłopaka/energię męską. A tak to jednak będzie raczej kobietka, i to mi się kłóci z archetypem. Podobnie zresztą kompletnie chybionym pomysłem dla mnie jest sportretowany Feniks na karcie Śmierci w Shadowscapes, który zresztą już kiedyś praktycznie zamanifestował mi swój Odrodzeniowy charakter Oczko

No ale - niecierpliwie przebieram nóżkami, kiedy przesyłka do mnie dotrze, endorfiny mi skoczyły jak po prawdziwie babskim wydatku na poprawę humoru Lol

A jeszcze co do Harmonious mini, to jedyna talia, w której zniszczyłam jakieś karty, i to już na samym początku - podczas tasowania przegięłam Pustelnika na pół i karta jest złamana, a po 4 Buław przejechałam kółkiem od krzesła i też ma szramy - za to chyba potem najczęściej wyskakiwała mi Wieża podczas różnych pytań Rotfl Wyśmiewacz Faktycznie w stosunku do tej jednej talii miałam podejrzenia, czy z jej energetyką wszystko jest ok Oczko Raczej takie rzeczy mi się nie zdarzają, i to jeszcze na samym początku...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości