Jak sprawdzić czy rzucona została klątwa, urok?...
#4

Wbrew pozorom bardzo łatwo jest rozpoznac , czy zostaliśmy obrzuceni klątwa , czy urokiem .
Klątwa nie działa na umysł człowieka , a rzucony urok tak .
Kiedy ludzie zaczynają sie od nas odwracać , zostajemy sami i to bez jakichkolwiek przyczyn . Rozpadają sie nasze związki. Tracimy najbliższych , lub zapadamy na nieuleczalne choroby . To możemy przypuszczać , ze zostaliśmy obłożeni klątwą . Klątwa może się objawiać : przewlekłą chorobą i to często na tle nerwowym, niepowodzeniem życiowym, dręczeniem przez innych, okaleczaniem siebie, lub krzywdzeniem innych , brakiem potomstwa mimo , ze nie ma przeciwwskazań medycznych , nieporozumieniem w związkach , uzależnieniem od innych i brakiem własnej woli , samotnością , klaustrofobią , uczuciem , ze cały dotychczasowy świat nam się zawalił, nadpobudliwością nerwowa, utrata sensu życia. . Dzieje się tak nagle i niespodziewanie. Urok jak wspomniałam działa na umysł. On ma sprawcze działanie na nasze myśli . Stajemy się bezwolni , nie jesteśmy wstanie sami podejmować racjonalnych decyzji . Urok najczęściej wykorzystany jest w urokach miłosnych. Osoba zauroczona inaczej zaczyna postrzegać osoby , które do tej pory ja nie pociągała. Mówimy po czasie ona chyba rzuciła na mnie urok, to chyba były czary . To był impuls. Ostatnio nawet ktoś do mnie w tej sprawie pisał . Uśmiech Pod działaniem uroku osoby żyją jak we śnie. Ich decyzje nie sa racjonalne. Nie wiedza dlaczego to robią . Osoby nie sa wstanie dostrzec spraw i rzeczy, którym innym wydaja sie oczywiste.
Nie jest łatwo pozbyć sie klątwy , czy uroku. Tym bardziej , gdy klątwa( przekleństwo ) rzucona jest na pokolenie. Jednak dla pocieszenia powiem , ze nie tak łatwo rzucić jest klątwę , czy urok.
Często myślimy , ze dosięgła nas klątwa , ale to prawo trójpowrotu tak działa. Nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Trzeba miec świadomość , ze jeśli komuś uczyniłeś, zło , krzywdę to Twoja krzywda wróci do Ciebie w trójnasób i będzie działać dopóki nie zadośćuczynisz osobie , którą skrzywdziłeś i nie trzeba rzucać klątwy , by tak sie działo i żadne oczyszczanie nie pomoże. Trzeba pamiętać , ze krzywda nie popłaca. Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości