Entliczek petliczek Miriamkowy Pamietniczek

Cytat dnia
Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć.
— Joanne Kathleen Rowling
Harry Potter

[Obrazek: pu_i_wp_pl.jpg]
Jacek Dewódzki

Ja wiem -Obojętność

Głosy wokół mnie mówią nic, nic nie jest na pewno.
Leżę, patrzę w sufit i wiem,
wieczne jest niebo nade mną.
Cieknący kran, tynk odpada ze ścian,
za oknem czai się nuda.
Dzwonek u drzwi nie odezwie się nigdy,
samotnością zatruty umieram.
Ja wiem.

Ja wiem - obojętność, jak cierń, ostry ból.
Ciągle jeszcze mieszka w ludzkich sercach
Ja wiem.

Z czoła ocieram noc, otwieram drzwi,
na schodach pusto i cicho.
Ludzie zamknięci w snach
wciąż chowają na dnie swoich dusz pająki strachu.
Rozpaczy krzyk nie obudzi w nich niepokoju,
ani litości.
Za ciasne głowy na myśli, za twarde serca na miłość

Ja wiem...
<!-- m --><a class="postlink" href="http://panoptycum.wrzuta.pl/audio/20KT3YCIfpd/02._dzem_-_ja_wiem_-_obojetnosc">http://panoptycum.wrzuta.pl/audio/20KT3 ... obojetnosc</a><!-- m -->

Dawno nie zaglądałam do swego Pamietniczka jakos mi tak nie po drodze bylo. :sarcastic:
Fairy ,Tarociku dzięki za wasze interpretacje moich kart dnia.
Tarociku jestem pod wrażeniem trafności znaczen ,a 5 kielichów Czego nie robić ?Rozczarowanie -dopadła mnie jak świńska grypa Lol Znów nie posłuchałam Eremita.Oj ,Miriam ,Ty nie dobra wiedźma !!!!
Musze wam powiedzieć ,ze po przyjeździe do domu dostałam telefon z informacją,ze zostawiłam 6 kart tarota.Wiec nie mam swojej osobistej talii,ktora miałam od lat i ktora bardzo lubiłam .Mam dużego Waita,ale go za bardzo nie czuje,Od naszej Gosi dostałam Uniwersalny Tarot o Wirtha przymierzam sie do niego ,ale male Arkana sa dla mnie jeszcze nie czytelne .Moze ktos z Was ma opis tej talii.?
Dzis nie ciągnęłam swoich kart .Od jutra biorę sie do roboty.Mam taka nadzieje. Lol Zaglądajcie do mnie .Piszcie swoje komentarz będzie mi niezwykle miło. Rotfl Rotfl
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości