Sowello
#4

Jak rozpoznać energię Runy SOWELLO
SOWELLO to spiralna, wirująca energia pełną blasku, której źródłem jest słońce, a także ludzka dusza.
Energia ta porusza przestrzeń dookoła siebie i sprawia, że dzieją się rzeczy niezwykłe i wyjątkowe.
SOWELLO jest źródłem życia na ziemi, a w nas samych - światłem duchowym, ukazującym nam drogę.
W świecie przyrody oraz w nas samych wyzwala moc, która jest rdzeniem życia.
Aby rozpoznać potencjał Runy SOWELLO, pomyśl o wschodzie słońca po długiej, ciemnej nocy - z płynnych, nieokreślonych form wyłaniają się konkretne kształty i przybierają postać znanych przedmiotów.
To co ciemne i budzące obawę, staje się jasne i bezpiecznie znajome.
Słońce czyni nie tylko cud przejrzystości, ale także cud ciepła - po zimie roztapia śnieg oraz lód i ogrzewa ziemię, a wówczas to, co zimne i nieprzyjemne staje się ciepłe i budzące zaufanie.
Światło i ciepło kierują wszelkimi życiowymi procesami.
Dzięki Słońcu Ziemia jest żywa i wszystko, co żyje zdolne jest przekazywać życie dalej.
Słońce jest warunkiem i gwarancją naszego istnienia.
Dzięki niemu świat widzialny mieni się kolorami.
Energia SOWELLO to wielka moc, która generuje rzeczy nadzwyczajne.
Dzięki niej mierzymy siły na zamiary i stawiamy sobie najbardziej szalone i z pozoru nierealne cele.
Bez SOWELLO panowałby zamęt i mrok, nie odnawiałoby się życie, a my nie wiedzielibyśmy, jaka kroczyć drogą i jakich dokonywać wyborów.
Brakowałoby nam entuzjazmu do działania i nadziei, że nasze przedsięwzięcia się powiodą.
Pozbawieni światła duszy, błąkalibyśmy się bez celu, odarci z inwencji, woli i radości tworzenia.
Medytacyjna Moc Run M. Piasecka

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości