Ankieta: Wybierz 1 lub 2 autorów najlepszych prac - Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Sławek
22.64%
12
22.64%
Helge
3.77%
2
3.77%
miriam
11.32%
6
11.32%
Sylla
9.43%
5
9.43%
aqua&fire
13.21%
7
13.21%
Gabriela
3.77%
2
3.77%
rudalila
3.77%
2
3.77%
lila
5.66%
3
5.66%
alathea
1.89%
1
1.89%
aja
24.53%
13
24.53%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety


Konkurs - karta Sprawiedliwość

[Obrazek: skanowanie0002.jpg]

SPRAWIEDLIWOŚĆ - to nasz wewnętrzny ład, harmonia, równowaga. Zawsze kojarzyć mi się będzie z kobietą; (to również taki sędzia). Niebieska sukienka, dlatego iż to barwa zimna, bezinteresowna - taki jaki powinien być sędzia.

Pionki symbolizują nas - ludzi - nasze postępowanie (ruch w szachach). Może być pozytywny jak i negatywny, wszystko zależy od nas. Wieża jest przestrogą, jeden zły ruch i wszystko się wali. Używanie logiki i umysłu może uchronić nas od tragedii (jak w grze w szachach: zastanowić się pięć razy, przemyśleć ruch). Lekkie piórko może z łatwością znaleźć się po negatywnej jak i pozytywnej stronie. Jeden delikatny podmuch zdecyduje po której stronie się znajdzie: negatywnej z upiorami, demonami (to czarne coś po stronie miecza Uśmiech), z czerwonymi różami (ból krwawienia), czy też z aniołem, białymi konwaliami (miały być lilie ale mi nie wychodziły Uśmiech)

SPRAWIEDLIWOŚĆ siedzi na pionkach co ma oznaczać że jest ponad istotami, bo każdy z nas na swój sposób ma rację, idealna sprawiedliwość nie istnieje. Chodzi o zastanowienie się i znalezienie przez nas równowagi wewnętrznej. Nasze postępowanie nie jest harmonijne, SPRAWIEDLIWOŚĆ zapowiada, że przyjdzie czas kiedy wszyscy zostaniemy osądzeni; to od nas zależy czy dosięgnie nas miecz dlatego tak ważne jest by zastanowić się i dążyć do właściwej samooceny.

Weźcie proszę poprawkę na to, że jestem początkującym miłośnikiem tarota - baaaardzo początkującym... Uśmiech

...ani różnica poglądów,ani różnica wieku - nic nie może być powodem zerwania miłości
NIC- prócz jej braku...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości