Czy tarot może pokazać jakie mamy talenty, predyspozycje zawodowe?
#3

Kumczo bardzo dziekuję za podpowiedz Uśmiech wylosowalam kilka kart...oto one:
w jakim miejscu swojego zycia obecnie się znajduję? 4 buław - patrząc tylko od strony zawodowej to mam pracę która w jakimś stopniu mi sie podoba i moze powinnam byc z tego na chwilę obecną zadowolona
czego pragnę swiadomie? 10 kielichów - może wiekszego spełnienia? nie wiem czy nie powinnam tej karty tez zinterpretowac w sposób bardziej osobisty (świadomie chciałabym wiekszej stabilizacji - może właśnie tego mi brakuje ..)
czego pragnę nieswiadomie? Rycerz kielichów Uśmiech może jednak brakuje mi tego jedynego Uśmiech bardziej niz mi sie wydaje Uśmiech
jakie są moje cele? Królowa Pentakli - jako kobieta spelnic sie zawodowo, byc niezalezna
czy obecny zawód jest dla mnie odpowiedni? Księżyc - i tu chyba ten mój niedosyt sie pojawił - stad te niepewnosci i próby odnalezienia własciwej sciezki
Czy powinnam pozostac w tym zawodzie? - Głupiec - myślę że podobnie jak na początku cieszyc sie ze tego co mam jak narazie ...
czy zmiana zawodu bedzie dla mnie korzystna? 7 Pentakli - moze odnajde coś wiecej ale powinnam nad tym popracowac
co mnie najbardziej pociaga? Król Buław - praca w której mogłabym troche porządzic Uśmiech? pokazac swój potencjał?
czy kierunek x bedzie dla mnie odpowiedni? 4 miecze - zaczełam kurs zwiazany z finansami- trochę potrwa zanim się "ogarnę" w temacie więc może powinnam dac temu czas..
czy w tym kierunku powinnam się dokształcać? Paź Buław - oznacza nowe mozliwości ...może to początek do tego Króla Buław ?
czy mam do tego predyspozycje i uzdolnienia/ Siła - moze jednak po czasie "ogarnę" to i nie powinnam sie bac i miec wątpliwości tylko sie temu bardziej poświecic

zadałam jeszcze jedno pytanie - jeśli nie ten kierunek obrałam to czym powinnam sie zajac? w jakiej dziedzinie? wylosowałam 3 karty
1. Kochankowie Uśmiech a moze mam sie nei skupiac tak na pracy Oczko
2. Król mieczy - charakter tej karty z pewnością nie moge z wlasną osobą powiązac ...
3. 2 buław - może to są wlaściwe te buławy? ten kierunek co obrałam?

Prosze o uwagi i może Ktoś mi to inaczeje zobrazuje Uśmiech tak bardziej obiektywnie Uśmiech
za wszelkie uwagi dziekuje Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości