Reinkarnacja

To nie ja zakładam-ktos inny madrzejszy zrobił to dawno temu za mnie, ja sie tylko podpisuję Uśmiech
Podjerzewam , ze jestes jeszcze młoda i niewiele Cie w zyciu złego spotkało-stąd twoja postawa... Uśmiech Czas nas uczy pokory... Oczko

A więc czujesz się piękna, wspaniała itd Uśmiech i za to dziekujesz Bogu kazdego dnia.Bo uwazasz , ze jest wspaniały i dobry, bo jestes jaka jestes, masz to co masz..I Teraz spojrz na afrykańskie dziecko, umierajace z głodu czy na Aids...ono tez zostało stworzone przez tego samego Boga co ty, wiec powinno byc rownie wspaniałe jak ty, czyz nie?Więc dlaczego tak nie jest skoro Bog jest sprawiedliwy?Dlaczego umiera w cierpieniu, podczas gdy tobie niczego nie brakuje?zostało stworzone na jego wzór-dlatego ma wzdęty z głodu brzuch,owrzodzona skórę po której chodzą muchy a on nie ma nawet sił się od nich opędzic...?ono nawet nie wie kim jest Bog, a mimo to,zostało przez niego stworzone tak jak ty...i gdyby to dziecko zapytało Cię-Dlaczego ty masz wszystko, a ono nic..co bys mu odpowiedziała???
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości