Wypadek samochodowy
#5

Miruś wyciągnęłam karty, piszę co mi wyszło (w/g mnie):

1.Ty w tym śnie - Świat- jakbyś wróciła ze świata, który do tej pory był dla Ciebie dominujący, to koniec jakiegoś cyklu, zdarzeń lub postrzegania pewnych okoliczności. Możliwe, że nale zrozumiałaś pewne rzeczy, które do tej pory były dla Ciebie nie do rozwikłania. Możliwe, że jakaś dziedzina Twojego życia osiągnęła finisz, który niesie bardzo pozytywne aspekty.

2. Czym ten sen był - 6 Pucharów- możliwe, że był jakby projekcją z przeszłości, możliwe iż przywołujesz w pamięci to co było, analizujesz, jednak jak wiadomo jedne wspomnienia są przyjemne, a inne nie. Czasem nostalgia i ucieczka we wspomninia, bo możliwe, że tam czujesz się dobrze, a rzeczywistość wygląda inaczej.

3. Czym ten sen nie był - 10 Pucharów- nie był wyrazem tego co w Twoim życiu radosne, może nie był spełnieniem w miłości czy harmonią w życiu. Być może myślisz, że nigdy nie będzie tak dobrze jak było.

4. Co miał przekazać - 6 Mieczy- myślę, że ten sen miał Ci pokazać, że powinnaś zachować bezpieczny dystans do problemów, do wszystkiego złego z przeszłości. Ten czas już był i nie tzeba ciągle go analizować, może powinnaś spojrzeć w koło i cieszyć się teraźniejszością. Trzeba zebrać wszystkie manatki i wyruszyć na drugi brzeg, ten może bardziej bezpieczny.

5. Przed czym miał mnie chronić - 8 Pucharów- może ostrzega przed zagubieniem zdrowego rozsądku, zbytnim "grzebaniem" w przeszłości miast poszukania nowych dróg, skupienia się na tym co tu i teraz. Miast "kolekcjonować" zużyte, potłuczone puchary, wyjść na wzgórze i popatrzeć, gdzie jest jakiś skład nowych, nietkniętych i wyruszyć, bo niekompletna zastawa, spękane naczynia to nic dobrego.

Pozdrawiam kochana Buźki

p.s. Jeśli ktoś chce piszcie jak to widzicie.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości