Warsztat 67 - Wakacje
#48

poranna_cisza napisał(a):..ok, to zobaczmy.. Buźki

1. Ile miałam lat ? 2 bulaw..no chyba nie 24..? obstawiam jakies 16-17 lat..aczkolwiek bulawy to predkosc wiec moze 12..?
2. Z kim pojechałam? As monet..ktos z rodzicow kolezanek/kolegow zasponsorowal Wam te wakacje, albo je zorganizowal..byla to osoba zaufana na tyle, ze Rodzice Cie puscili..lub w osrodku/domku kogos znajomego wiec bylo pelne zaufanie..pojechalas z kolezanka..
3. Dokąd? 10 bulaw..uff, ciezko..wyglada na to, ze pojachalas na zniwa lub jakies inne zbiory..chyba nie na wycinke drzew..? Rotfl gdzies na gospodarstwo ale mam dziwnie na karcie..widze latarnie morska lub wieze, ale nie widze wody..Kaszuby? gdzies blisko morza?
4 .Czym? Krolowa bulaw..czyms co ma siedzenia z wysokimi oparciami..autokar? samolot..?
5. Z czym związany był ten wyjazd? Diabel..to to fajnie..chyba nie plantacja ziola..? Rotfl byl to wyjazd, ktory pozwolil zarobic Ci pierwsze pieniazki albo pieniazki wogole..i wyglada na to, ze byl to tez Twoj pierwszy raz..bardzo namietny i mozliwe, ze wrocilas ze zlamanym serduszkiem..jednak mozliwe, ze namietnosc grala na tym wyjezdzie powazna role.. Zawstydzony
tak Poranna Ciszo tak własnie mi zasponsorowali .... Uśmiech

Nie wystarczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym
Heraklit z Efezu
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości