Entliczek petliczek Miriamkowy Pamietniczek

Ma_ewo , to trafiłam z cytatem dnia. Rotfl


Cytat dnia

Ten, kto naprawdę umie żyć, zaczyna dzień od uśmiechu

Thich Nhat Hanh


mnich buddyjski, mistrz zen i aktywista ruchów pokojowych


Dzis miałam fajny dzień , chociaz może trochę meczący, ale warto było po to tylko, by zobaczyć radość w oczach i uśmiech na ustach swoich najbliższych. Rotfl

Najpierw obiad, który składał sie z zupy grzybowej. Trochę nietypowej , ale zapewniam, ze smacznej. Ok Robiłam ja na szyjce i podrobach gęsi. Wrzuciłam do wywaru włoszczyznę, kurki, zboże quinoa (moczyłam je uprzednio ) , oraz makaron. Na talerzu zupę posypałam szczypiorkiem.
Na drugie danie zrobiłam smażona pierś kaczki , ziemniaki piure, zapiekane w piekarniku. Kapustę czerwoną do której dodałam pora, jabłko, czosnek i oliwę z oliwek. (sól, pieprz)Usmażyłam, tez żurawiny z morelami , miodem, dodałam dla złamania smaku octu balsamicznego Ok No i czerwone wytrawne wino, które o dziwo ostatnio mi znowu smakuję. Rotfl
Na deser podałam ciasto z jabłkami. Choć wiedziałam, ze nie wyszło tak jak chciałam, to syn powiedział, ze dobre, że smakuje jak chałka...i zaczął się znacząco uśmiechać. Rotfl Nie wklejam ciasta Zawstydzony Potem były występy Mani. Zaczęła chodzić na "balet."Tańczyła (śpiewała również) przy utworze."Laleczka z saskiej porcelany." Rotfl Z jakim ona to wdziękiem i z uczuciem robiła. Szok Rotfl, aż fryzura jej się rozwaliła. Rotfl Tylko nie daj Boze, żeby była tak zakręcona jak babka. Boi się Rotfl
Dzis uśmiecham się od rana, bo dobry sen, tez miałam. Oczko Może coś jest w tym cytacie dnia. Myśli
[

Moje karty, które wczoraj wyciągnęłam bardzo dobrze odzwierciedliły to wszystko co wydarzyło się dzisiaj(już wczoraj)
Aura dnia 8 buław. Co robic? Cesarzowa. Czego nie robić.9 mieczy. Te karty sa piękne.

[Obrazek: normal_8~10.jpg][Obrazek: normal_3~9.jpg][Obrazek: normal_9~12.jpg]

Na dzisiaj. Aura dnia 4 mieczy Bezradny Co robić? 6 buław. Czego nie robić? Mag
No zobaczymy co ten dzisiejszy dzień mi przyniesie.
[Obrazek: normal_4~12.jpg][Obrazek: normal_6~10.jpg][Obrazek: normal_1~9.jpg]

Ide sobie, bo mi oczy juz sie zamykają . Dobrej nocki tym , którzy kładą sie spać i miłego dnia życzę, tym którzy wcześnie wstają. Buźki
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości