Entliczek petliczek Miriamkowy Pamietniczek

Oj Ty ranny ptaszek jesteś. Rotfl Ja dzisiaj zasnęłam niestety o 8 rano. Moje samopoczucie nie jest najlepsze. Najchętniej poszłaby spać, ale ta 6 buław do czegoś zobowiązuję. Hmm były u mnie dzieci z wnukami i na szybko zrobiłam chlebek gruziński z nadzieniem serowym. Jedli, aż im się uszy trzęsły. Czułam sie jak zwycięzca, bo na poczatku nie chcieli jeść. Rotfl Tym razem zrobiłam z mąki kukurydzianej. Też dobry. Może dla tego ta 6 buław. Myśli Na mojej karcie widać drogę i kije. Zamierzam iść na kijki. Możliwe, ze karta mi sugeruję wyjście z domu Myśli Uśmiech Czego nie robić? Mag, dzisiaj w nocy zaczęłam czytać od początku swój pamiętnik. Zrobiłam to pierwszy raz od kiedy go założyłam. Beczy Uśmiech hehheehe Na jednym z pierwszych moich wpisów czego nie robić mam napisane nie dokonywać wyborów, nie zaczynać wszystkiego od nowa. Nie posłuchałam wtedy rady kart. Uśmiech Bezradny No właśnie. Często mamy pretensje do ludzi, partnerów, losu, a nawet do wróżki, że wróżba się nie sprawdza, a my po-prostu nie dokonujemy tych słusznych dla nas wyborów. Choć dobrze wiemy co karty chciały nam powiedzieć. To nie słuchamy tego i w ten sposób sami na siebie kręcimy bicz. Zdaje nam się, ze przechytrzymy karty, czy los. Nic z tego. Prędzej, czy później upomni się o swoje. Uśmiech Potem zanurzamy się w 2, 3, 8 mieczy, w Pustelniku , Wisielcu, czy 4 mieczy i zadajemy sobie"durnowate" pytania typu "Dlaczego właśnie mnie to spotkało ?" Przecież nie zasłużyłam/em na taki los. Uśmiech
Hehhehe Juz wiecie dlaczego aura dnia to 4 mieczy? Rotfl
Chyba sobie kupie te karty. Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości