Ankieta: Wybierz najlepszy portret - Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
kosma
7.69%
1
7.69%
Dagaa
46.15%
6
46.15%
Sławek
7.69%
1
7.69%
aqua&fire
23.08%
3
23.08%
Helge
15.38%
2
15.38%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety


Konkurs - mój portret astrologiczny
#65

aqua&fire' napisał(a):Dziękuję Mirra. Buziak
Cytat:Przyznaję, ze umiejętnie roztrwaniam gotówkę,
No Rotfl chociaż na koniec dnia wprawiłaś mnie w dobry humor, ale się uśmiałam . Uśmiech
Mirra być może jesteś wyjątkiem, co to bliźniaka jest więcej w bliźniaku niż gospochy z raczka ( ale o pieniądzach tu mówmy nie o zarządzaniu gospochy do których predyspozycje masz na bank).
A może powinnaś zatem włożyć sobie odpowiedniego strażnika talii do portmonetki ? Rotfl

Hehheeh Dzis, był moj syn , tez go spytałam. Na co ja wydaje pieniądze? Doprawdy nie wiem . Bezradny Rotfl Nie wychodzę praktycznie z domu. Nic nie kupuje od kilku miesięcy, a ciągle dno w widzę w tej portmonetce.Rotfl Powiedziałam synowi, ze od dzis zapisuje wszystkie wydatki i "darowizny" Rotfl, by się przekonać , czy rzeczywiście jestem taka rozrzutna. :rotfl Same opłaty zima (opał)to u mnie około trzech tysiecy. Obłęd. Zycie jest coraz droższe.. Masz racje potrafię z niczego zrobić coś. Uśmiech
Co do waszych prac. Kiedy patrze na nie to mnie odechciewa się cokolwiek zamieszczać Rotfl Chętnie bym się wspomogła jakimś programem graficznym, ale nie wiem jak się do tego zabrać. Bezradny
Teraz doczytałam, ja Księżyc mam w Baranie to chyba dlatego .... Rotfl
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości