Odwracanie złego losu - czy istnieją jakieś czary?
#11

Tylko jak wyjaśnić to, że 3-letnie dziecko straciło tatę? To już temat rzeka... długi, mozolny do tłumaczenia i zależny od poglądów/religii ale tak w skrócie przedstawię kilka:

1. Nie wszystko się kręci wokół dziecka, widocznie nadszedł już czas taty... wszystko co dotyczy nas dotyczy też i naszych najbliższych po części...
2. Wszystko to co doświadczamy na ziemi ma nas czegoś nauczyć, dusza ma inne spojrzenie na rzeczywistość niż nasza świadomość.
3. Ci co wierzą w reinkarnację stawiają na to, że wszystko do nas wraca tzn. Trójpowrót ale... nie koniecznie w tym wcieleniu.

Czemu trzykrotnie? Zapomniałam. xD Trzeba luknąć do numerologii czy tam źródeł historycznych.

Wielu ludzi pyta... ''Czemu w kółko mi się to przytrafia?'' ''Za każdym razem to samo!'' - abo zrozumienie ma przyjść ''samo'', jak masz dziecko i powiesz mu ''nie wolno'' to dziecko wie że nie wolno ale nie rozumie dlaczego! Nawet jeśli mu wytłumaczysz to nie zrozumie tego dokładnie, musi to poczuć... dziecko wie że nie wolno wkładać rąk do ognia ale mimo tego i tak wkłada i kiedy przestaje? Kiedy się oparzy... a jak się nie oparzy? To dalej będzie lgnąć do ognia mimo że wie że nie wolno... Wiele rzeczy się nieświadomie uczymy, ale z czasem to do świadomości dociera. Poza tym to dusza ma się uczyć, jak umrzesz to świadomość też umiera - ona NIC nie będzie pamiętać... za to dusza będzie, teraz rozumiesz sens? Dusza jest wieczna, jej pamięć też - świadomość zawsze umrze, no i oczywiście tutaj się zaczyna następny temat Podświadomości Zbiorowej... nasza podświadomość pamięta wszystko, i przekazuje niektóre informacje świadomości i w ten sposób choć świadomie nie wiemy dlaczego jesteśmy wrażliwy, czy tam czemu coś wydaje się nam znajome to podświadomie doskonale wiemy.

No to tak na szybko. Uśmiech I oczywiście nie czuje się atakowana, po to jest forum aby wymieniać się poglądami, wiedzą itp.

Miło mi że mnie lubisz... a ! Teraz mam extra przykład! Rotfl Przeczytałam niedawno że mnie znasz tylko, że jako Olimpię. Rotfl Zanim się dowiedziałaś że ja to ja, nie wiedziałaś ŚWIADOMIE czemu Ci tak zapadłam w pamięć i skąd wydawałam Ci się znajoma... teraz już do świadomości dotarło.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości